Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vékony kismamák hány kilót...

Vékony kismamák hány kilót hiztatok a terhesség alatt? Nehezebb a vékonyaknak a terhesség? L/22

Figyelt kérdés
48 kg vagyok. 6 hkm

2014. jún. 5. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nehezebb? Hogy vékony testalkattal kell tartani a pocakot? Én 50 kg-ről indultam, de az első három hónapban lefogytam 46 kg-re. A negyedik hónaptól kezdtem visszahízni, most vagyok 19 hetes és most vagyok 49 kg. Tehát még a kezdősúlyomat sem értem el így majdnem félidősre sem. Eszek rendesen, a baba is jól fejlődik. Én nem bánom, hogy eddig csak a pocakomra ment a súly. Egyelőre még egyáltalán mem nagy ahhoz, hogy fájjon tartani.
2014. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első terhességet 47kg-mal, másodikat 51-gyel kezdtem. Mindkétszer 16 kilót híztam, problémamentes volt a terhességem, könnyen szültem, pedig a másodiknál már 38 éves voltam. 37.héten született mindkét gyerkőc, 3400g és 3470g-mal.
2014. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
172 cm 55 kg ...erről indultam! 61 kg vagyok most! 6 kilót híztam! Ja hozzáteszem 40 hetes vagyok szóval több már nemigen lesz :)
2014. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45 kg voltam terhesseg elott. Lefogytam 43 kg az elso 12 hetben. Majd 55 kg mentem szulni. Most mar 6 hetes a fiam es megint vekony vagyok. A fiam 3150 gr szuletett. A pocakom akkora volt mint a labda. A 9.honapban not rohamosan. Addig nem volt nehez cipelni. De az utolso 2 het ami nehezebb volt. A fontos ha tudsz menj minnel to bet setalni. En vegig setaltam es igy konnyebb volt. Es mivel ilyen vekony alkatom volt szulni nem tudtam, csak csaszarmetszes.
2014. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

48 kilóval estem teherbe,23 évesen.A vége 58 kiló lett.

Nem volt semmivel sem nehezebb,annyi hogy én a 6.-16.hétig hánytam elég sokat,fogytam is.

De utána minden rendben ment.

A szülés is mindössze 6 óra alatt lezajlott,minden komplikáció nélkül.A lányom 3300g és 55 cm lett.

Boldog babavárást! :)

2014. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

En 52 kg voltam mikor terhes lettem 16 kg-t hiztam tehát 68-kg-val mentem szulni.

60 kg-val mentem haza szulés után.

2 honappal szulés után 48 kg voltam fogalmam sincs hogyan,nem diétáztam,nem tornáztam és nagyon nagyon nehéz volt vissza hizni azt a 4 kilomat,48 kg-san nem éreztem magam jol.

2014. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sokkal vékonyabb vagyok,160 cm és 41 kg voltam a teherbeesésnél.Most 21 hetes vagyok és 46 kg.Eddig semmivel nem nehezebb a terhesség.Csak az elején kellett vigyáznom,hogy ne fogyjak a rosszullétektől.
2014. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia! Vékony voltam terhesség előtt és most vagyunk 38 hetesek, mindössze 4 kilót híztam, a pocak ami hatalmas, ennyi. remélem azért nem 50 kg alatt leszek szülés után, mert örültem,hogy hosszú évek után elértem legalább 50 kg, álmomban nem gondoltam,hogy terhesség után nem fogyóznom kell majd, hanem híznom :-) amúgy abszolút nem volt nehezebb a terhesség, sőt, miután semmi plussz nincs rajtam, semmim nem fájt, nem fáj, nem vizesedem, pedig maholnap szülök.
2014. jún. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
162 cm 42 kg voltam, mikor teherbe estem. 13kg-ot szedtem fel, ebből 3 volt a baba, szóval 55 kg-mal mentem szülni. Tök problémamentes terhesség, az elején minimális rosszulléttel, utolsó pillanatig úgy éreztem magam, mint aki nem is terhes, csak egy görögdinnyét cipel.
2014. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 169 cm és 54 kg voltam terhesség előtt, 9 kg-t híztam összesen. Nem hiszem, hogy nehezebb lenne. Sőt, aki már eleve túlsúlyos, annak nehezebb lehet, ha még a babával is sokat hízik.
2014. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!