Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete kesik a menstruaciom...

Bettynaa kérdése:

2 hete kesik a menstruaciom lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
Minden tunetem megvan szinte emelyges,kivanossag,sokat pisilek a melleimet ugyerzem leszakadnak a helyerol annyira faj ja es a hasi gorcsok,sot neha eleg kemyen szurkal a hasam.szerintetetek?

2014. jún. 7. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tesztelj, és kiderül.
2014. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál? Sztem. azt kellene csinálni. :)
2014. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg igen. De csinálj egy tesztet és akkor megtudod, hogy baba van-e a dologban!
2014. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
meg nem csinaltam meg tesztet mert mindenki azt mondja az ismeroseim kozul h nem vagyok terhes csak bebeszelem magamnak szoval nem tom h vegyek e.
2014. jún. 7. 13:11
 5/21 A kérdező kommentje:
mivel mar nagyon szeretnek babat dehat nem toom lehet jobban jarnek ha vennek egy tesztet mondjuk azzal nem vesztek semmit sem
2014. jún. 7. 13:14
 6/21 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok! Ha két hete késik, mindenképpen vegyél tesztet! :) Ne halogasd! Ez már nagyon egyértelműen babára utal, de persze sajnos más is lehet a háttérben.
2014. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Megint 3-as! Akkor meg pláne vegyél tesztet!!! :) És légyszi írd meg az eredményt is majd! Szorítok Neked nagyon!
2014. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ezen a tünetek valóban teljesen terhességre utalnak. Az ember tényleg már a legelején lesz kívánós meg émelygős. Volt "balesetes" sex? Ha igen mikor? Pont termékeny voltál? ( ezekre magadnak válaszolj :) ) ha igen akkor én valószínűnek tartom h becsúszott a baba:( 2 hét az nagyon sok ha már 2 hetet késik :(

Egyébként ilyenkor még nagyon gyakori a spontán vetélés szóval szuggeráld a biztonság kedvéért. (ha nem szeretnél babát).

De persze a teszt a biztos szóval mindenképpen vegyél.

2014. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
igen igazabol azert nem szertnek venni tesztet mert felek az ujabb csalodastol h negativ lesz de szerintem akkorholnap utan veszek egy tesztet most mar ees megirom h mi lett az eredmeny
2014. jún. 7. 13:18
 10/21 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek a valaszokat nagyon nagyon ez most ugy meginvitalt arra h vegyek tesztet mert az ismeroseim csak lehangolnak.... ja es a parommal nem vedekezunk ugyhogy remelem adna a joisten
2014. jún. 7. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!