Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek puffadás, vagy...

Szerintetek puffadás, vagy lehetséges a kisbaba? (Képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma reggel mikor felkeltem,csinaáltam egy képet a kíváncsiság kedvéért. Mint sok kismama én is szeretném érezni a kisbabát,és alig várom,hogy látszódjon és nagyobb legyen. A párom vette észre,hogy már nem süpped be annyira a pocakom,mint eddig. A kérdésem az lenne,hogy 12 hetesen lehetséges-e az,hogy a képen a pocakom alatt a köldökömnél esetleg a méhem van már?

Én azért nem hiszem,hogy az a kisbaba lenne,mert ő még 6,5-7cm,és nem vagyok egy vékony alkat... na meg persze olvasgattam néhány dolgot,hogy azt hiszem a 16. hétig ki sem lép a medencéből a méh,és el sem éri a köldököt.. Szóval tippeket várok :)) Nem tudom mennyire számít,ez a második terhességem,az előzőt a 12.héten elveszítettem.


[link]


Köszi a válaszokat,12hkm :)



2014. jún. 9. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Most akkora a Méhed mint egy citrom.
2014. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tok mindegy? Par het mulva - amikor mar tenyleg elkezdesz gombolyodni - arra sem fogsz emlekezni, hogy ilyeneken agyaltal 12 hetesen.
2014. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaj, miért kell bántani egy kismamát?!..


Ne is figyelj a bántó megjegyzésekre..Erről a képről nehéz megállapítanom, könnyebb lenne ha álló helyzetből lennél és kicsit távolabb, hogy jobban látszódjon oldaról a pocakod.

Nekem 14 hetesen üzletben eladók észrevették. Azt nem tudom mennyire voltam felpuffadva (nem tartom kizártnak), de észrevették egyre többen. (172 cm és 63 kg voltam akkor).

Boldog babavárást kívánok! :-)

2014. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ezert nem kerdeztem itt soha semmit :) csak kioktatas es banto megjegyzesek.. szep napot
2014. jún. 9. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Szia :) biztosan van facebookod ! En csak ajánlani tudom hogy menj a baba tervezők oldalára vagy a másik a "meg pocaklako babák (kismamák) oldalára:) itt mindenki olyan megértő :) en is mindig ott kérdezek :) sok sikert :)
2014. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!