Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama/anyuka,...

Van itt olyan kismama/anyuka, aki egész terhessége alatt beteg volt?

Figyelt kérdés

Influenza szerű betegségre gondolok.

22hetes kismama vagyok. Nagyon el vagyok keseredve, mert nem tudom magam kikezelni.

Hiába írt az orvos többféle antibiotikumot,egyszerûen nem jövök helyre töle.

Félek, hogy a babámnak baja lesz és halálfélelmem van.

:(

mit tehetnék?


2014. jún. 10. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ua ezzel szenvedek én is, 5 hónap alatt a 4. durva betegség:S

homeopátiás cuccokat szedek, sima orrspray meg Panadol...a lányommal nem voltam beteges, most a fiammal lehet végig:(

20 hkm

2014. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hülye kérdés,de voltatok már allergia vizsgálaton?Nekem többféle allergiám is van és időnként influenzára hasonlító tüneteket produkál...
2014. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Asztmám van és sokmindenre allergiás vagyok.

De allergia okozhat sárgás-zöldes váladékot?

Sajnos hiába szedek antibiotikumot rá, ilyet köhögök fel.

2014. jún. 10. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha zöld a valadek az baci:( nekem sarga de volt mar bacim is:S tuti nem allergia, ez vmi betegseg, soha nem is voltam allergias... Ja es a ferjem meg a lanyom is ua ilyen betegek most:( 1-es voltam
2014. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos tényleg nem allergia.:-(
2014. jún. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!