Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy július 1. -től...

Igaz, hogy július 1. -től megszűnik a 36. heti ultrahang?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM! Az AFP vizsgálat szűnik meg!
2014. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs is 36. heti ultrahang csak 32. heti genetikai, de az nem szűnik meg.

Nem az Afp-s vérvételre gondolsz?

Az fog megszűnni.

2014. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam védőnőnél és azt mondta, hogy már nem lesz több uh. Múlt héten voltam a 30. hetin. 4 éve még egyszer kellett menni a 36. héten. Az afp.-ről tudtam az már nem érint. Ja még medencevégű ezért érdekelne, hogy lesz-e még uh?
2014. jún. 11. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Az új terhesgondozási rendeletben nem szerepel az, hogy eltörölnék (ahol nem csinálják meg, az szakmai hiba). Orvosod van? Mindenképpen rá kéne kérdezni, mert a 36. UH szűrésen nézik, hogy milyen a lepény áramlása, mennyire van elmeszesedve, és hogy mekkora a baba. Medencevégű fekvésnél pedig pláne rá kéne nézni, protokoll szerint is!
2014. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott, de minden honapban járok a kórházba terhesgondozásra. Ott majd még megkérdezem. Van még 5 hétem rá. Köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 11. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nálunk már tavaly is csak két uh volt,a 12.heti és a 20.heti. Nekem úgy volt a 36. héten is,hogy magánorvoshoz jártam,és szóltam neki,hogy nézze már meg a babát. Kérdeztem a védőnőt,azt mondta,hogy itt nálunk már csak két uh-t csinálnak alapból,takarékossági okokból. Ha vki többet akar,külön kell kérni.
2014. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is múlt héten voltam a 30. hetin, és nekem azt mondták, hogy a 36. héten menjek majd megint, szóval nem hiszem, hogy megszűnik.
2014. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igaz azt nem mondta, hogy minden hol csak azt hogy júliustól. Akkor lehet csak a mi kórházunkban.
2014. jún. 12. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!