Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok.5napja...

35 hetes terhes vagyok.5napja leallitottak a beindult vajudast.2napja itthon pihenek. Ma szinte folyamatosan enyhe menzesz szeru fajdalmat erzek. Kemenyedni nem szokott a pocakom. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Eppen ezert nem hinnem hogy megint beindult a szules. Aggodok a lepeny miatt mert olvastam hogy levalas miatt is elofordul hasonlo tunet. A lepennyel ugyanakkor eddig semmi gond nem volt: hatso falon magasan tapad. Ctgm jo volt, a baba aktiv. Epp most is csuklik. Valakinek tapasztalat?

2014. jún. 13. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mérd az időt. Nem az számít, milyen erősen fáj, hanem milyen sűrűn jön. Hidegfront van, azt is érezheted. A 36.hétig szedj 3x2 magnéziumot és pihenj sokat.
2014. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem napi 4x500 mg Mg-ot adtak, kellett is, mert igy is folyamatosan görcsöltem. 34. héten indult be először, de végül benn maradt és a 39. héten született, 2 óra alatt :D Bő 2 ujjnyira már nyitva voltam előtte hetekig. Pihenés és sok! Mg.
2014. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36. Hétig magnézium. De ne magneB6-öt... Az orvosom mondta. Én 33 hetesen kerültem kórházba nekem is elkezdődött ill sokat kemenyedett a hasam. Leàlítottàk. 40. Hetes +'5 naposan született meg :)
2014. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!