Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is ilyen nehezen tudtátok...

Ti is ilyen nehezen tudtátok kivárni még megmondták a nemét?

Figyelt kérdés
15+2 hetes vagyok, majd csak 3 hét múlva megyek a következő ultrahangra ahol nagy valószinűséggel megmondjàk a nemét. Már olyan szinten szeretném tudni, hogy mindennap azzal álmodok. Sztks orvoshoz járok és vidéken lakom, nincs a közelben magán ultrahang ahova eltudnék menni, mert olvastam hogy ilyenkor már általában megtudják mondani. Meg az is aggaszt, hogy 3 hete láttam utóljára és fogalmam sincs hogy van, mi van vele. Ti hogy birtátok ki ezt a 6 hetet a két genetikai ultrahang között? Olyan hosszú idő :(

2014. jún. 15. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de nekem még 20 hetesen sem tudták megmondani, mert úgy feküdt a baba. :)
2014. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos tudom hogy benne van a pakliba
2014. jún. 15. 07:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el 4d ultrahangra.Én is azt tettem ,mert nem bírtam várni.

Kisfiam lesz! :)

2014. jún. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Roberta77 ***** válasza:

Szia :-) nekem 14+3 mondta a doki,hogy kisfiú,pedig csak egy pillanatra látta és az ultrahang gép is elég régi típus volt.

Üdv. 22+2hkm

2014. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a 26. héten mondta az orvos, hogy talán kisfiú. Bár azt mondta, ne alapozzak arra, amit ő mondott, mert még nem teljesen biztos benne. Igazából mindig fiút éreztem, családban is mindenki fiúra tippelt. Nekem ez egy megerősítés. Kivárni nem volt olyan nehéz, hisz volt egy erős megérzésünk.

Amíg nem éreztem mozogni, én is többet aggódtam, hisz úgy el volt rejtve előlem, nem tudtam minden rendben van e, de a vizsgálatok mindig megnyugtattak és mióta érzem mozogni, sokkal jobb, megnyugtató. :) Boldog babavárást!

2014. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is sztk-ba járok csak egy orvoshoz, adok neki pénzt is, így mindig ad időpontot kb. 3 hetente. De hiába megyek, hason alszik vagy nem úgy fordul. Legalább látom és tudom hogy minden oké. Csak olyan kellemetlen, hogy mindenki kérdezi, hogy mi lesz és nem tudunk rá válaszolni.
2014. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a héten mondták az ultrahangon (14+?), hogy jelen pillanatban kislánynak tűnik, de ez még korántsem teljesen biztos. Nagyon örültem így is, mert én meg az elejétől kezdve kislányra gyanakszom, és egyébként is valahogy inkább lányos anyukaként tudom magam elképzelni. Ha véletlen mégis fiú lesz, majd kicsit meglepődöm, és aztán ugyanúgy fogok örülni neki, mint most ennek.

Engem - számomra teljesen meglepő módon - egyébként nem izgatott annyira ez a kérdés, mint vártam, hogy majd fog, viszont abban a pillanatban, ahogy a doktornő elkezdte nézni a nemét és még nem mondott semmit, úgy beindult a szívverésem, hogy a baba táncra perdült a hasamban, annyira, hogy a doktornéni rá is szólt, hogy maradjon már kicsit nyugton, mert így nem látja. :)

De igazság szerint ennél a kérdésnél sokkal jobban izgat, hogy a genetikai uh-n és a tanácsadáson mit mondanak majd. És igen, az a nehezebb, hogy amíg nem mozog, fogalmam sincs, hogy vajon jól van-e...

2014. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

18 hetesen voltam én is, simán látták h kislány. :) Tesóm mikor volt neki nem látták, csak 22 hetesen mert elment 4d-re :)

Én is nehezen bírtam a két uh közötti időt. De csak eltelt. :)

Ja és jól látták kislányom született. :)

2014. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most varom a masodikat es masodszorra is csak a 35-dik hetben tudtuk meg, hogy kislany. Elsonel meg turelmetlenul vartam, most mar csak nevettem rajta.
2014. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is alig bírtam kivárni a két UH közötti időt, de főleg azért, mert aggódtam, hogy nem tudok róla semmit, és hogy vajon rendben van-e... Aztán a 17. hét betöltése után bökdösni kezdett belülről, akkor kicsit megnyugodtam. A 18. heti UH-n simán megmondták, hogy kisfiú! Szóval könnyen lehet, hogy neked is látják majd.
2014. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!