Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hetesen barna folyás?...

Szivárvány kérdése:

6. hetesen barna folyás? Mindenképpen rosszat jelent!?

Figyelt kérdés
6.hetes terhes vagyok.Mielőtt megjött volna (és mielőtt teszteltem volna) már volt némi barnázásom, mivel a menstruációimat általában 4 napig ez előzte meg... Aztán hála Istennek két csíkos lett a teszt, barnázás elmúlt. Majd ismét elkezdődött pár napja, tegnap egy pillanatban egy vércsík is megjelent! Rögtön doki,telefon, patika-Utrogestan 3x1,és pihenés! Azóta jobb, rossz közérzetem nincs, csökken a barnázás...2 nap múlva kaptam időpontot-addig kétségek gyötörnek! Kérdésem: volt vki hasonló helyzetben, így 6. hetesen? Meddig tartott? Gondolom, ha bekövetkezett volna az amire gondolni sem akarok, akkor vérzés kísérte volna ami folytonos, görcsök, stb... Nem feltétlenül véleményeket várok, inkább olyanok kommentjeit, akik abszolút hasonló cipőben járnak/jártak! Előre is köszönöm!

#barna folyás #Utrogestan #6.hetes terhesség
2014. jún. 15. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, én voltam így.

5 hetesen barnáztam és görcsöltem, mentünk egyből az ügyeletre, 3 napra bent tartottak megfigyelésen a kórházban, kaptam én is gyógyszereket, a barnázás a kórházban még abbamaradt, aztán többet vissza se jött. Már 3 és fél éves a kisfiam.:)

Szóval nyugi, remélhetőleg nem lesz semmi baj!:)

2014. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem id ugyan az volt mint az előttem írónál csak nekem még annyit meg állapítottak, hogy iker terhesség volt de csak az egyiknek lett szívhang. Öt éves a kisfiam a másodikkal pénteken voltunk 5 hetesek :)!
2014. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is barnaztam 5 hetesen, ugyan azt a gyogyszert kaptam mint te es agynyugalomra iteltek. 15 hetesen gorcsok es verzes lett bellole, es egy hetes korhaz. Pihenj nagyon sokat ezen igazabol csak az segit. Nekem azt mondta a doki, hogy amig barna folyik addig nagy baj nincs, mert az azt jelenti, hogy mar nincs meg a verzes, csak egy regebbi orul ki. Az a nagy baj, ha piros es gorcsolsz is...
2014. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én barnázással kezdtem, csak egy kis pötty. semmi vér, semmi görcs. és mégis elvetéltem, későn kaptam az utrogestant. Szóval igen, a vetélés görcsökkel és vérzéssel jár álatlában, de nem minden esetben.

és most jön a megnyugtatás :) Mivel a menzidet álatlában barnázás előzi meg, ez progeszteronhiány (és ezt terhesség előtt is tudnod kellett volna és a pozi teszt után rögtön kérni utrogestant) Tehát a barnázásod is emiatt van, és ha kaptál utrogestant progeszteronpótlásul, akkor nagy eséllyel minden rendben lesz. Én most a második terhességemnél rögtön a pozitív teszt után kaptam az utro, és minden rendben van, már 20 hetes vagyok.

2014. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem két terhességemnél volt hat hetesen barnázás és sajna mindkettőnek vetélés lett a vége...
2014. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!