Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet probléma belöle?

Lehet probléma belöle?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ugyanott érzem a babámat mozogni, pedig rengeteg helye van.

Múlt héten voltam szívhangot nézetni, alig találta az orvos a szívhangot,mindenhol csak a köldökzsinórt hallotta.

Ez nem gond?

Es ha magára tekeri a köldökzsinórt?

Lehet hogy beleakadt és azért nem érzem őt máshol csak azon az egy ponton?

24hetes km


2014. jún. 17. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nalam is volt , hogy csak egy ponton ereztem mindig mozogni. en is mindig aggodtam, hogy magara tekeri a koldokzsinort, neha nagyon aktiv volt. Minden rendben volt vele. De ha aggodsz, akkor nyugodtan keresd fel ujbol az orvost. Nekem mindig azt mondtak az a fontos, hogy naponta erezzem mozogni. Probalj megnyugodni es boldog babavarast!

8 hetes kisfiu anyukaja :)

2014. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem nincs ezzel semmi gond csak talált magának egy részt a pocidba ahol jól érzi magát és nem akar arébb menni!

Ha a köldökzsinór tekeredik azt látja a doki az u.h-n. amugy sokaknak tekeredik a k.zsinór és sokaknak szülésig letekeredik a nyakukrol. de ha ezzel gond lenne akkor a doki látja és úgy is szól.

Nekünk is a nyakaköré tekeredett 24 hetesen 33 hetesen már nem volt a nyaka körül aztán a zárójelentésen ott van h. születésekor a nyakán volt a köldökzsinór!

Nyugi nincs gond!

2014. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!