Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem gond, hogy lent érzem...

Nem gond, hogy lent érzem mozogni a babámat?

Figyelt kérdés

24hetes km vagyok.

Már jó ideje lent érzem mozogni a babámat, ott ahol a császármetszés hege van, talán kicsivel lejjebb.

Egyáltalán sehova nem mozdul onnan, mert mindig csak ott mozog.

Amikor csuklik, teljesen olyan mintha a hüvelyembe csuklana.


2014. jún. 21. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, olyan érzés mintha a hüvelyembe rúgna :) Bár tegnap már oldalra is rúgott.

24+5 napos vagyok.

2014. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem itt lent volt akkoriban..mondjuk én rákérdeztem a dokinál,hogy normális-e azt mondta,hogy persze..ott érzi jól magát,.
2014. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
majd amikor a bordáid közé mászik visszakívánod hogy lent érezd :) boldog babavárást!!
2014. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarlak megijeszteni de nekem semmi jót nem jelentett. Ha mész orvoshoz, említsd meg neki, ha pedig úgy érzed, hogy valami "változik" menjél korábban orvoshoz. Biztos nincsen semmi baj!!!
2014. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló .

Leírnád részletesen mire gondolsz?

2014. jún. 21. 09:39
 6/13 anonim ***** válasza:
szia, igaz én már 32 hetes vagyok, nekem is szokott olyan lenni hogy a mozgást tök lent érzem. és minap fogtam is, és a szeméremdombnál éreztem a rugást :) tehát nem hiszem hogy baj lenne. másnap már ismét a bordáimnál motoszkál :)van még helye, főleg neked, forog össze vissza, nyugi de ahogy az előttem lévő írta ha gondolod kérdezd meg a dokit, vagy védőnőt csak hogy szakvéleményt is halljál :)
2014. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a védőnőt,azt mondta, hogy biztos ott érzi jól magát.
2014. jún. 21. 12:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Részletezni nem szeretném, hidd el Te sem akarod, mert megijedsz, úgy tűnik így is aggódsz. Lényeg az, hogy ha úgy érzed nem jó helyen van, nagyon lent van jelezd az orvosnak, védőnő szerintem nem mérvadó. Ha eddig valami baj lett volna a baba helyzetével akkor az orvosod ezt úgyis mondta volna. Ha aggódsz miatta amint lehet beszélj az orvosoddal, ettől meg fogsz nyugodni. Semmi baj nincs és nem is lesz, de azért járj utána. 4-es voltam.
2014. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nyugodtan leirhatod,ha neked nem gond.
2014. jún. 21. 14:21
 10/13 anonim ***** válasza:
privi
2014. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!