Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ok az aggodalomra? Szeretn...

Van ok az aggodalomra? Szeretném, ha megjönne.

Figyelt kérdés
A ciklusom 24. napján tartok. És nemsokára meg kell jönnie. Reggelente (mensi előtt) megmérem a hőmet ugyanakkor és 36,6-36,8 között mozog, napközben akár 37,3. Reggelre mindig visszaesik, de nekem menstruáció előtt felmegy és csak a napján esik le. Szeretném, ha megjönne.

2014. jún. 23. 06:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha volt védekezés nélküli aktusod, akkor nem biztos, hogy meg fog jönni. Ha csak menzi előtt méred a hődet, az nem jó. Rendszeresen kell vezetni.
2014. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hőgörbe azért hőgörbe, mert az egész hónapot kell mérni, nem csak a mezi előtt, mert így tudod, hogy mi az alaphőd és mihez viszonyítva esik, ugrik. A napközbeni hő nem mérvadó.

Az én alaphőm 36.0 és 36.7-el én már terhes voltam...

2014. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!