Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+3 hetes vagyok, miért...

39+3 hetes vagyok, miért mozog kevesebbet a babám? Nst szerint minden rendben.

Figyelt kérdés
Sokat és rendszertelenül görcsölök, egész nap keményedem, sehogy nem kényelmes, felállni menni is nehéz, a megmozdulás is kínszenvedés már. 2. baba. Nagyon aktív volt, most viszont 2-3 napja sokkal kevesebbet mozog mint eddig, azt is szinte csak ha fekszem be - be jelentkezik egy egy rugással vagy csuklással. Az nstn minden rendben volt, de akkor ez miért van ?
2014. jún. 23. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert már közeledik a szülés. Sok baba a szülés előtt 2-3 nappal már teljesen belassul, eltünik.
2014. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, az én babám vasárnaptól lényegesen kevesebbet mozgott, teljesen "elcsendesedett", és szerdán szültem. Szerintem a te kicsid is készülődik kifelé :-) Könnyű szülést :-)
2014. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Misszabza ***** válasza:
Már alig fér el bent, ne várd mostmár tőle hogy a táncparkett ördöge legyen :) Pár nap és kibujik, ilyenkor elcsendesülnek már .
2014. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi ! Igazatok legyen, mert nem szeretném őt is túlhordani.
2014. jún. 23. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, 2. vagyok. Akkor nagyon drukkolok, hogy minél előbb kibújjon. :-) Majd írj, ha megszületett a kicsikéd. :-)
2014. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm !! :) Remélem minden rendben lesz, gyorsan és könnyen kibújik :))
2014. jún. 23. 22:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Azert,mert nem fer el :) !

Egyebkent kibujt mar? :)

2014. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem :( Már 2 nappal túlhordtam.
2014. jún. 29. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!