Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfő óta vérzek, kórházba...

Hétfő óta vérzek, kórházba semmit nem kaptam, most valami nagy darab valami távozott a hüvelyemből. Elvetéltem?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok, nem fáj a hasam, úton vagyok a kórházba!
2014. jún. 25. 14:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Drukkolok hogy minden rendben legyen, remélem nem vetéltél el.Nem értem miért nem kaptál a vérzésre semmit!
2014. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Írj majd mit mondtak!
2014. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
A nagy darab valami nagyon nem jó jel. Vérzésre nem adni semmit egy terhes nőnek?! Majd írj, szorítok, hogy meglegyen a baba.
2014. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nekem sem adtak semmit, barátnőmnek is azt mondták,hogy fiatal a terhesség nem tehetnek semmit,vagy megmarad a baba vagy nem, én 6 hetes voltam, ő 9! Pedig ez nem igaz,hogy nem tehetnek semmit!

Drukkolok nagyon!

2014. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
A vérzés oka nem mindegy. Ha progeszteron hiány okozza akkor tudnak adni hormonpótlást, de ha hematóma miatt van a vérzés, akkor azzal tényleg nem lehet mit kezdeni gyógyszeresen, csak feküdni, pihenni lehet vele.
2014. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Hat a nagy darab valami nem jo jel sajnos, en tavaly ugy veteltem el, de remeluk nalad nem lesz problema.

En most 9 hetes vagyok, es mar 4 hetesen mikor meg kellett vna jonnie pozit teszteltem, de picit barnaztam es rogton adtak utrot.

En is meglepodtem mert sok orvos lesz.ta mi van velem, egy volt aki azonnal behivott es adott gyogyszert.

Erdekes ez a mostani egeszsegugy!

Ird meg mi tortent!

En szoritok erted!

2014. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
hát ez nem túl biztató, de szorítunk, remélem tudnak segíteni a kórházban!
2014. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2014. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Szia! Meg van remeny! En 9 hetesen kezdtem el verezni, eppen nyaralni voltunk nem europai orszagban. Az helyi dliettans doki kozolte, h nem lat semmit az UH-n, tehat elveteltem es meg adott egy abortusztablettat is, h kitisztuljon a mehem, amitol megtobbet vereztem es nem csak 1 nagy darab tavozott belolem, hanem tobb. Teljesen kikeszultem. amikor hazajottunk, itthon is elmentem dokihoz, h minden rendben van-e. Itthon meg kozoltek, h meg mindig terhes vagyok, ikrekkel, akik most epek es egeszsegesek! Szoval ne add fel! Drukkolok nagyon. 25hkm
2014. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Szia mi volt a kòrhàzban? Minden rendben?
2014. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!