Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyöngyösi kismamák! Kinél...

Gyöngyösi kismamák! Kinél szültök majd vagy kinél fogtok?

Figyelt kérdés
kihez jártok gondozásra?
2014. jún. 25. 17:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam :) szóval kinél szültetek vagy kinél fogtok? :) bocsi
2014. jún. 25. 17:26
 2/19 anonim ***** válasza:

Üdvözlet :) én Nadimhoz járok gondozásra és nála is fogok szülni. :-)

Nagyon rendes ember, jobbat keresve sem tudnék találni.

Precíz, lelkiismeretes kedves orvos! :-)

2014. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hanyadik héten jársz? Én 21 hetes vagyok és Dr. Horváthhoz járok. Csak gondoltam kérek véleményeket. Még nem kértem fel hogy vezesse le a szülést de az elejétől hozzá járok.
2014. jún. 25. 20:38
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem megint Rabár lesz az emberem. Horvát dokit nem szeretném bántani, mert mással is előfordul, de én annyira nem bízom benne.

12hkm

2014. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már mint milyen értelemben nem bízol benne?
2014. jún. 26. 04:43
 6/19 anonim ***** válasza:
Én Hrabárhoz járok 39 hetes vagyok. Hát megmondom őszintén mem vagyok tőle elájulva. Ahoz képest,hogy mennyi pénzt tettem eddig a zsebébe és még mennyit fogok nem érzem magam kiszolgálva. Nekem kell szólni,hogy éppen milyen beutalót adjon vagy,hogy éppen erre a vizsgálatra kéne,hogy menjek. Ráadásul bunkó és lekezelő is. Nagyon megbántam,hogy őt fogadtam fel.
2014. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Velem Horváth nagyon rendes, szerintem őt kérem fel majd. Bár még messze van :)
2014. jún. 26. 07:18
 8/19 anonim ***** válasza:
Én Nadim dr-hoz járok,és én is csak jót tudok róla mondani.5 éve is hozzá jártam,és most megismert:)13 éve Horváth dr.-nál szültem a lányomat,igen akkor még kedves volt,de most,már nem mondanám hogy az.37hkm
2014. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az első terhességem 28 hetesen ért véget. Hiába mondtam Horvátnak, hogy valami nem ok, annyira nem érdekelte, hogy gyakorlatilag a telefont sem vette fel.

Ezzel szemben Hrabárnak az egész terhességem alatt egy forintot nem adtam, mégis velem maradt a szülésen a munkaidején túl, majdnem újabb műszakig, szülés után naponta 3-4x nézett meg, hogy jól vagyok-e, babával mi van, és 2 év után a gyerekemet nevén szólította amikor véletlen összefutottunk.

Egy forintot nem tudtam adni neki és mégis...nehéz, komplikált szülésem volt, nem passzolt le stb....nekem valahogy ő szimpatikusabb.

4-es voltam

2014. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hú hát nem is tudom mit irjak...sajnálom az előző terhességedet :( kezdek elbizonytalanodni...egyébként Nadimnál mennyi egy vizsgálat? És mennyiért vállalja a szülést? Késő lenne így 21 hetesen váltanom?
2014. jún. 26. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!