Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kinek van erőteljes...

Kismamák! Kinek van erőteljes vizes folyása? És hányadik hétben vagytok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor van és már 14 hetes vagyok. Az első időszakban nagyon ijesztő.
2014. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 20 hét környékén kezdődött és meg is maradt, most 35 hetes vagyok.
2014. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nektek teljesen eláztatja a bugyit? Tisztaságit? Vagy milyen mennyiség? Tudnátok nekem ebben segíteni? Bár tudom, hogy nehéz körbeírni így.

2014. jún. 25. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem vegig volt.en is tisztasagit hasznaltam.36.het fele rakerdeztem a szulesznonel h nem a magzatviz az?erre azt mo dta ha az szivarogna nem ugralnek itt tisztasagival.:-)szerencsere igaza volt.
2014. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy a 24. hét körül. Emlékszem, meg is ijedtem,hogy nehogy magzatvíz legyen. Dokihoz is elszaladtam, de nem az volt! :)
2014. jún. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, ha menni kell valahová beteszek egy tisztaságit. Általában ha felállok vagy fekvésből kelek fel akkor jön egy adag, olyan... 50 forintos foltot csinál a bugyin (van, hogy nagyobbat) ami erre teljesen átázik és kellemetlen, hogy mindig vizes. Így ha unom akkor berakom a tisztaságit az kibírja egész nap és kellemesebb, mert nem érzem úgy, hogy ázik az egész alfelem. :)
2014. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Akkor emiatt nem kell aggódni? És ebben az esetben honnan tudja az ember, ha szivárog a magzatvíz? Hisz amúgyis van vizes folyás.

2014. jún. 26. 12:09
 8/8 A kérdező kommentje:
És ti is érzitek amikor ez kifolyok belőletek?
2014. jún. 26. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!