Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Trükköztetek már...

Kismamik! Trükköztetek már azzal hogy nagyobbnak látszódjon a pocitok?

Figyelt kérdés
Csak mondjuk ha mentetek valahova, úgy öltöztetek hogy látszódjon vagy ilyesmikre gondolok :)
2014. jún. 25. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem mert mar 12hetesen egyertelmu vt.de sztem egy tappancsos felso v ilyesmivel azert elegge latvanyossa lehet tenni:-)
2014. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Én pont azzal trükközök, hogy ne. Nem akarok hivalkodó lenni. Egyszerűen feszélyez, hogy ott az a pocak, hiába a világ legszebb dolga, és hiába imádom, aki benne lakik, egyszerűen zavar, ha nézik. Amíg lehet bővebb, szellősebb felsőket húzok. A feszülősökben egyébként sem éreztem jól magam sosem.

A férjem viszont pont azt mondja, hogy hordjak mell alatt vágott, feszülős felsőket, mert ő büszke a pocakomra.

2014. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Trükközni nem trükköztem, türelmetlenül vártam, mikor fog végre egyértelműen látszani :) tappancsos felsőm viszont van. Most vagyunk a 28. hétben és sokan megnézik a pocim, tudom, hogy a legtöbb embert nem érdekli, de imádom mutogatni a szép nagy hasam és sokan kérdezik, mikorra vagyok kiírva, kisfiú vagy kislány lesz e stb. Mai napig is indulás előtt mindig megnézem a tükörben, mennyire látszik :) ja annyit max trükköztem, hogy szűkebb felsőket veszek/vettem fel :)
2014. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam sehogy trükközni. Kicsi volt a hasam és a nagy kabát alatt nem látszott :(

Pedig nagyon büszke voltam a pocakomra!

2014. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mutogattam volna, baromi büszke voltam rá, de olyan pici volt a pocim, hogy a 40. héten el akartak zavarni uh-ról, hogy mit keresek ott, messze van még a szülés, ill. a télikabát olyan szinten takarta, hogy a szomszédaink se tudták, hogy terhes vagyok :) Úgyhogy én jó tapadós rucikat hordtam, hogy legalább az a kis poci látszon.
2014. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!