Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek be kellett feküdnie a...

Akinek be kellett feküdnie a kórházba terhessége alatt, miért? Mi volt a probléma?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kétszer is befeküdtem infúzióra még a terhességem elején. Mindent kihánytam kiszáradtam két hetekre költöztem be :(
2014. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En mogvoltam nyilva egy picit es ezer egy hetet dekkoltam bent utana haza engedtek es szulesig nem is voltam tobbet befektetve :)
2014. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18 hetesen valamilyen gyulladásom lett, 19 hetesen vérpótlást kaptam, utána már nem volt semmi. Leszámítva a terhességi diabéteszt napi 3 inzulinnal.
2014. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A terhességem 6. hetében barnáztam és görcsöltem, akkor 3 napra bent tartottak megfigyelésen, kaptam hormonpótlást.

Illetve 36 hetesen véreztem és görcsöltem, onnantól fogva végig bent voltam a szülésig, toxémiát is diagnosztizáltak nálam ekkor, így megfigyelés alatt voltam. Amúgy a 38. héten szültem, idő előtt megrepedt a magzatburok, szivárgott a magzatvizem, plusz a gyógyszerek ellenére nagyon magas lett a vérnyomásom, így szülni kellett.

2014. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 7. héttől a 10. hétig erős vérzés miatt, a 36. héttől szülésig a cukorbetegségem miatt.
2014. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vesepangás, vesemedence tágulat miatt, a baba elnyomta a húgyvezetéket. 5 napot voltam bent a kórházban.
2014. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor én viszem a rekordot :) sajnos

Én a 3. hótól a 8.hóig (addig bírtuk együtt)

Kevés magzatvíz és 1 hó lemaradás után költöztem be. Folyamatos infúziót kaptam. Nehezen viseltem az elejét. A végére belejöttem. Lányom egészségesen 8 hóra 2420g született.

2014. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8.hét vérzés, 12.hét fulladás, 21.hét görcsök, vérzés, 24. hét magas vérnyomás, 27.hét görcsök, kiszáradás, hányás, hasmenés, 32. hét terhesség beindulása, utána már csak külön mentünk haza a 39.hét után. Minden alkalommal minimum 1 hetet bent voltam.
2014. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32. héten köldökzsinór keringési elégtelenség miatt. A 35. hétig voltam bent, akkor megcsászároztak. Utána még négy hétig voltunk bent a gyerekkel együtt egy rossz véreredmény miatt. Közben a két évesem otthon volt az apjával, mamákkal, stb-vel.
2014. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!