Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhes kismamák?

Korai terhes kismamák?

Figyelt kérdés
6hetes vagyok és csak 4hét múlva kell mennem legközelebb uh-ra és nagyon aggódom hogy addig valami baj lesz!!Vagy már nem fog hallani szívhangot :( Első babánk lesz ,lehet ezért is. Próbálok nem ilyenekre gondolni,de.....
2014. jún. 26. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell aggódnod. Miért történne bármi baj?! Pláne ha vigyázol magadra?! 10 hetes leszel mikor legközelebb mész uh-ra akkor már 1000%-hogy lesz szívhang. Én is kicsit parázós voltam az elején, féltem a vetéléstől, de igyekeztem nagyon vigyázni magamra és a babámra. Most 15+4 hkm vagyok és semmi gond nincsen. Semmi vérzés,görcsök, de tényleg semmi.. Egyszerűen csak ne pánikolj ez a titka mindennek:) Ja és nekünk is első baba :) Jó egészséget és boldog babavárást :)

2014. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a jó, ha nincs baj. Én sajnos sokat mentem az elején, mert aggódtam, hogy baj van, de nem volt szerencsére (véreztem folyamatosan). Most már 2-3 hetente megyek.

Az sem jó, ha sokat uh-nak.

Ne aggódj! A baba jól van .)

2014. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sziasztok! 6 hetes vagyok én is...Nyugi, rendben van a babód. Én viszont egy kicsit aggódom. Egyik napról a másikra a legtöbb tünetem megszűnt. Szerintetek?
2014. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Süni0315:

Milyen tünetre gondolsz?? Nekem nincs szinte semmi tünetem azon kívül hogy görcsölök (amire a dokim azt mondta hogy természetes) illetve hogy fel vagyok puffadva :/

2014. jún. 26. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, én tegnapelőtt voltam uh-n, nekem azt mondta a doki, hogy 2-3 hét múlva menjek vissza. Értem az aggódásodat, nekem is megfordul ez-az a fejemben, és olyan sok rosszat olvastam, viszont nem szabad így hozzáállni. Ne idegesítsd magad feleslegesen, nem lesz semmi baj :)

Nekünk is első baba, 6hkm

2014. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hányinger, émelygés, mellfeszülés, fáradtság...nekem ezek voltak egészen tegnapig. Ma semmi.
2014. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!