Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülési fájdalom?

ReniAdam kérdése:

Szülési fájdalom?

Figyelt kérdés
33 hetes terhes vagyok, ma reggel óta tompa kellemetlen nyomást érzek ott ahol a mensis fájdalmat szoktam. Nem folyamatos, csak néha előjön és kisugárzik a lábamba és a derekamba is. Tényleg nem feltűnő a dolog, inkább csak kicsit kellemetlen. Tegnap voltam 32hetes uh-n de semmi nem utalt arra, hogy a baba útnak szeretne indulni. Akkor most ez mi?

2014. jún. 28. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Joslófájás lehet, nézz utána, hogy ráillik-e, amit érzel.
2014. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ez volna a Brackston Hicks féle összehúzódás? Az ilyenkor már természetes lenne?
2014. jún. 28. 15:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Írnak valami keményedésről is, de az nekem nincs. Egyáltalán nem keményedik a hasam.
2014. jún. 28. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
jósló fájás lehet szerintem (a b.&h összehúzódást hívják így). guglizz rá a neten.
2014. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A BH nem fáj. Jóslófájás lehetett.
2014. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mi a különbség a jósló és a BH között? Én úgy tudtam, hogy a kettő ugyan az, bár a jósló nekem a neve alapján a szülés közeledtének jelzésére szolgál, mégis azt mondják, hogy a szülés előtt hetekkel is jelentkezhet. Akkor miért jósló?
2014. jún. 28. 17:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a derekamnál kezdődtek a fájások.

Elfolyott a víz és jött a derékfájás bizonyos időközönként, aztán persze jött a hasgörcs szerű fájdalom.

2014. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!