Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok,2...

32 hetes kismama vagyok,2 napja visszatérő görcsös derékfájás, hasfájás, szédülés, ájulás közeliség. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
A baba mozog, helyezkedik, ahogy szokott, nála nem tapasztalok változást. Nincs vérzés, folyás, semmi ilyesmi, "csak" a menstruációs görcsökhöz hasonló derékfájás, alhasi izomfájdalom, hányinger, szédülés, és ilyenkor úgy érzem menten összeesek. Első terhességem, fogalmam sincs ezek jósló fájások, vagy a baba súlya okozza, normális jelenség-e egyáltalán. Hétvége van, orvost felhívni nem tudok, max sürgősségire menni, de nem tudom kellene-e. Mit tanácsoltok? Ezek komoly tünetek? Kell aggódnom?

2014. jún. 29. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem menj be inkább az ambulanciára, mert lassan 2 éve sógornőmnél is így kezdődött, aztán azt mondta estére elmúlt, lefeküdt filmet nézni és elfolyt a magzatvize:S ő is 32 hetes volt...sürgősségi császár lett...neki sem tudják mai napig megmondani mi lehetett, nem toxémia vagy placentaelégtelenség, egyszerűen beindult...
2014. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérnyomásodat meg tudod mérni? A szédülés, ájulás toxémia is lehet, a fájdalom sem jó jel még ebben a korban. Szerintem menj be a sürgősségire nézzenek meg biztos ami biztos. Jobbulást!
2014. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező, szerintem inkább lásson orvos, minthogy bajotok történjen. Bármi történhet ugyanis pillanatok alatt mindenféle jel vagy előjel nélkül. Fiatalka még, bent a helye úgyhogy menjél el szépen orvoshoz, ne várj vele reggelig semmi esetre sem.
2014. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
VOLTAL ORVOSNAL? MI VOLT? REMELEM MNDEN OKI.
2014. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, hogy vagytok? Válaszolsz? Izgulok érted, sokat gondlok rátok.
2014. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!