Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek p4 a cytológia muszáj...

Akinek p4 a cytológia muszáj elvetetni a gyermeket?

Figyelt kérdés
nem tudom még az eredményt de p3 as már volt 2x is,és nagyon meg vagyok rettenve...12hetes vagyok,már van egy egyéves picim,de semmiképp nem akarom h e legyen meg a baba
2014. jún. 30. 10:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Akkor ne idegeskedj előre, azzal ártasz a babádnak!

Miért lenne p4-es?

A p3-as miért volt, mit jelentett?

2014. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
HPV MIATT volt p3 as már 2x eddig nem volt műtét sem.
2014. jún. 30. 10:18
 3/18 anonim ***** válasza:
Én a méhszájsebem miatt eléggé körül jártam a méhszájrák témát a terhességem elején (hja, hipochonder-paramami :-D). No para, műtenek terhesen és minimálisan nagyobb az esélye a vetélésnek. Szóval emiatt nem kell megszakíttatni a terhességet.
2014. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
és sugárt v kemót is kapnak?ugye nem??????
2014. jún. 30. 10:27
 5/18 anonim ***** válasza:
A P3,az nem rák,és nem kell attól félni,hogy mindjárt p4 lesz,mert azért általában nem lesz...
2014. jún. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sőt egy ismerősömnek volt egyszer p4-es eredménye, és az sem volt rák, azóta meggyógyult.

Ilyenekre ne is gondolj!!!!

2014. jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A P3-as citológia valójában azt jelenti, hogy bizonytalan az eredmény, a méhnyakon lehet olyan kezdődő elváltozás, amely daganat irányába fejlődne tovább, de lehet, hogy csak valamilyen gyulladás, fertőzés okozta a citológiai lelet eltérését.
2014. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
ezek nagyon jó hírek!!!szal még p4 cytologiával sincs a baba halálra ítélve!!köszi mindenkinek és csüt irok h miujs!
2014. jún. 30. 11:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj előre, nem lesz semmi probléma. Kolléganőm konkrétan méhnyakrákkal hordta ki a második gyermekét, makk egészséges lett. Mondjuk utána kiszedtek mindent, de van 2 csodaszép 13-16 éves gyermeke (fiú-lány)
2014. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ó de örülök neki!:)grt a kolleginádnak!ha utána kiszednek mindent nem zavar!igaz 3 baba volt tervben de istenem majd próbálok egy kb 4-5 évest örökbe fogadni,ha nekem is igy alakulna
2014. jún. 30. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!