Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jahn Ferenc ( Dél-Pesti)...

Jahn Ferenc ( Dél-Pesti) korházban tudtok jó szülész orvost ajánlani?

Figyelt kérdés
Lelkiismeretes orvosra lenne szükségem , aki nem csak a pénzre hajt. Árakra is kiváncsi lennék. köszi
2014. júl. 1. 04:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Árat nem tudok mondani ,én nem abban a kórházban és nem nála szültem anno ... viszont tudok ott egy nagyon jó és nagyon lelkiismeretes szülész -nőgyógyászt ,én is hozzá járok : dr Somogyi Lajos .
2014. júl. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dr Csütörtök Attila, én hozzájárok. Nagyon odafigyel mindenre. Én másnál szültem az elsőt, aki agyon volt dicsérve, mégis ég és föld a különbség.
2014. júl. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dr. Farkasinszky Tibor! Nála szültem a fiamat. Végig mellettem volt, még vajúdás alatt sem hagyott ott. Képes volt a lábam között ebédelni, csak, h ne legyek egyedül. Imádnivaló!
2014. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második! Te kinél szülted az első babádat, ha nem vagyok indiszkrét? Csak kiváncsiságból kérdezem...gondolok valakire...
2014. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr. Kovács Anna. Nála szültem, lelkiismeretes, kedves még meg is tudott nevettetni pedig iszonyat fájásaim voltak :D Végig ott volt velem.

Tarifát nem tudok mert én ott dolgozom a kórházban és tőlem az ajándék csomagot sem volt hajlandó elfogadni....( akinél a kolléganőm szült simán azt mondta hogy amennyit gondol :( )Mindenki dicséri.

2014. júl. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!