Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhesen még csak a...

19 hetes terhesen még csak a leadott 2 kilót sikerült visszahízni. Hogy alakul ez a továbbiakban? Valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Mennyit hiztatok a terhesség alatt?
2014. júl. 1. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

En meg igaz nem vagyok 19 csak 15hetes,viszont a kezdeti sulyomhoz kepest,eddig -6kgnal tartok,es meg mindig a hanyingeres,hanyos idoszakom elem az 5.hettel. tegnap voltam a dokimnal es ugyan meglepodott a -6kg-n ,de miutan megneztuk a kisbabat uh-n,orommel mondta,hogy ketszer akkora mint ket hete,es jelenleg nagyobb az atlagnal :)

Sajna csak ezt a peldamat tudom leirni egyelore.

2014. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sógornőm 20 hetes és 3 kg-ot hízott eddig. Nem mondtak neki semmit,hogy ez gond lenne.

2014. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én anno (6 éve) 5 kilót fogytam a 20. hét végére, a folytonos hányástól. Végül visszaszedtem a leadott 5 kilót, plusz még még 6-ot is a szülésig :) 3,5 kg-os egészséges babánk született.


Átlagos testalkatú nő vagyok (és voltam) kicsi, 3-4 kg "túlsúllyal" a normálhoz képest.

2014. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én túlsúllyal kezdtem a terhességet, 160 cm-hez 75,5 kg voltam, mikor teherbe estem. És 80 kg-al mentem szülni. Tehát 4 és fél kg-ot híztam az egész terhesség alatt. 20 hetes koromig még semmit nem híztam. Én is hányinger, hányós, émelygős voltam, viszont engem ez az egész terhességem alatt végig kísért, csak néha-néha elmúlt, de aztán visszajött.

Egyébként így is minden rendben volt, egyáltalán nem mondták, hogy gond lenne, sőt ha a tényeket nézzük, akkor még fogytam is, csak a fiam súlya mutatkozott meg hízásban, ugyanis szülés után 73 kg voltam, vagyis kevesebb, mint amennyivel a terhességet kezdtem.

Egyébként 3960 grammal született a fiam.

Szóval ha egyébként rendben vagytok, te is egészséges vagy és a baba is, akkor nem gond, ha nem hízol.

2014. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!