Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hetet töltöttem, eddig...

40. hetet töltöttem, eddig nem volt gond az étkezésemmel, de pár napja hiába vagyok éhes 3-4 falatnál többet nem tudok enni úgy fáj a gyomrom. Ennyire nem lenne már "hely" odabent, ez normális?

Figyelt kérdés
Ma is 3x futottam neki az ebédnek mire meg tudtam enni. Eddig teljesen normális volt minden, de mostanában ráadásul falási rohamok jönnek rám éhen akarok halni...de ha leülök menni pár falat után telinek érzem magam, mint a déli busz.....
2014. júl. 1. 13:11
 1/2 A kérdező kommentje:
*enni
2014. júl. 1. 13:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem teljesen normális, én is így voltam vele a 40. - 41. héten, éhes voltam, de egyszerre 4 falatnál többet nem bírtam enni.
2014. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!