Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás folyás? Utrogestant...

Sárgás folyás? Utrogestant szedek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segitseget szeretnek kerni toletek!

9 hetes multam, es utrogestant hasznalok. Minden reggel mikor felebredek, olyan mintha folyna valami vizes folyas, es kicsit sargas a szine is. De csak reggel, napkozben feher kremes folyast tapasztalok.Ez normalis dolog? Az utrogestan okozza? Barnazas, verzes nem volt.

Meg egy olyan kerdesem lenne, hogy mikor erdemes elkezdeni csokkenteni az utrot? Meg van 4 teljes dobozom, ami kb. 4 hetig eleg, es most vagyok 9+3 napos. A 12 hetig elhagyjam, vagy a 12 heten kezdjem csokkenteni?

Bocsanat a hosszu szovegert!:)

Koszonom a valaszokat!



2014. júl. 2. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem magadtól semmiképp se kezdd el csökkenteni, majd a doki a következö vizsgálaton elmondja. Én is szedek napi 2x2-t. Ma vagyok pont 13 hetes, penteken megyek uh-ra. Kérdeztem telefonon a dokimat, hogy mi legyen az utroval, nekem azt mondta, hogy majd megbeszéljük, szedjem, ahogy eddig.

A folyàs lehet attól van, lehet nem. Én barnáztam kB 10 napig, azért kell szednem. Szerintem ne bosszantsd magad miatta! ;)

2014. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszi a valaszt!:)

Rendben akkor megvarom en is a kovetkezo vizsgalatot, amu a 12 hetes lesz. Ezert is erdekelt hogy addig le kell e csokkenteni, de akkor varok. En is 2×2t szedek, korabbi veteles miatt mar amiota pozit teszteltem.

Gratula neked is es kellemes varandossagot!:)

2014. júl. 2. 08:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanez van velem is, mintha csak magamat olvasnám. Én holnap leszek 10 hetes és egy előző vetélés miatt szedem az utrot 3x2/nap.

Ugyan ez van velem is. Ne ijedj meg, ez nem folyás, csak az utro maradéka ürül ki...napközben hamarabb kifolyik ami nem szívódik fel belőle, mert mozogsz, és nem fekszel mozdulatlanul... Kicsikét sárgás, de ez csak az utro....a fehér folyás pedig napközben az utro bevonata.

Önhatalmúlag semmiképpen se csökkentsd, a dokival beszéld meg majd! További boldog babavárást kívánok Neked! 10hkm

2014. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!