Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gyakori, hogy a 3....

Mennyire gyakori, hogy a 3. szülés hamarabb beindul a kiírt időpontnál? Tapasztalt anyukák válaszát várom. Gátmetszésem volt az első kettőnél. Most már nem lesz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
NEkem mindhármat inditották a 42. héten :) A harmadiknál már nem vágtak, pedig "rámfért" volna...
2014. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. 3. babócámmal vagyok a finisben, nemhogy előbb nem jön, de már ráhúztam 7 napot. Teljesen kivannak az idegeim, mert a 35 héttől mindenki azt mondta, hogy csak napok kérdése és meglesz. A dokim is úgy köszön el állandóan, hogy éjszaka találkozunk. Az első lányom 41, a második csajszim 36 hétre született. 3.5 kg és 55, 56 cm-rel. Remélem nem lesz óriás a bébim, a vitamint 36 hét óta már nem is szedek. Jó babavárást neked.
2014. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első 39.hét 5. napon, második 38.hét 1 nap, a harmadik 38.hét 6 nap. Az elsőnél vágtak a másik kettőnél már nem.
2015. okt. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!