Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyamatos gyomorégésre mit...

Folyamatos gyomorégésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Bármit eszem mindentől savas lesz a gyomrom. 1 hete kezdődött, eleinte a tej segített de csak átmenetileg, most már az sem :/ Van valami jó praktikátok? Vagy menjek el a háziorvosomhoz?

13 hetes vagyok.


2014. júl. 8. 19:40
 1/9 anonim válasza:

én 16hetes és szintén piszkosul égett a gyomrom.... én bioboltban vettem lúgosító búzafű tablettát/kapszulát és napi kettőt szoktam bevenni, minden nap.


Állítólag az egész szervezetet lúgosítja, de hogy a gyomrot az tuti, nekem bevált. Olyan 2-3ezer között van egy 70 darabos, szóval nem egy nagy összeg és természetes.

2014. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Salvus víz!35hkm
2014. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9 hónapig tej-keksz volt a menü nálam :(
2014. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem is a salvus víz segített (patika, 600 ft 2 liter) igyad két héten keresztül esténként lefekvés előtt. Másfél dl elég/nap, ha nagyon ég délben a gyomrod, akkor is ihatsz egy dl-t. nekem egy hét alatt elmúlt tőle a 12. heti gyomorégés :)
2014. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt égett, nekem csak a szódabikarbóna segített... egy kicsit feloldottam a vízben és ha feljött ittam is!
2014. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket :)
2014. júl. 8. 20:07
 7/9 anonim válasza:

Szia. A lányommal végig égett a gyomrom,gyakorlatilag Rennie tabletta volt a menüm :) . De segített. Kismamák is nyugodtan ehetik!!

Most 10hetes kmama vagyok a kistesóval :) és úgy tűnik kezdődik........ismét. Tegnap beszéltem a vëdőnővel és ismét áldását adta erre a 'csodaszerre' .

2014. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendszeresen ég a gyomrom, bár nem vagyok kismama :), viszont refluxos az igen.

A salvus víz, a szódabikarbónás víz, illetve a búzakorpa tabletta mind természetes, és csökkenti a savat.

Ha nagyon ég a pocak, akkor egy-két korpovit, majd utána egy kávéspohárban feloldott kiskanál szódabikarbóna csodákra képes. :)

2014. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Gaviscon segített az első 3 hónapban. Az utolsó két hónapban, pedig a sima tej, minden mennyiségben.
2014. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!