Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamak, mikor...

Angliai kismamak, mikor talalkoztatok eloszor nogyogyasszal, lehet itt csaszarral szulni, ha nem faros a baba?

Figyelt kérdés
en 26 hetes vagyok, de meg csak vedonovel, GP-vel talalkoztam...
2010. jan. 7. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Nogyogyaszhoz csak akkor kell menni ha valami gond van. Ha minden siman megy akkor csak a MW vagy a GP fog Veled foglalkozni. Azert a sarga konyved fedolapjan szerepelnie kell egy dokinak akit hozzad rendelnek ha valami baj lenne. Ok altalaban a korhazban dolgoznak. Nekem a korhazba is csak a 2 db UH-ra kellett mennem meg egyszer voltam a dokinal is mert kerdezni akartam valamit egy korabbi mehnyak mutetemmel kapcsolatban amire nem tudott a MW vagy a GP valaszolni.

Az en korhazamban (London) a faros babat is meg lehet szulni huvelyen keresztul, nem jelent automatikus csaszart. Es a csaszart amugy sem tamogatjak hacsak nem orvosilag indokolt. Miert akarsz csaszarral szulni?

38 hetes km

2010. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En 33 hetes kismama vagyok de meg en sem talakoztam nogyogyasszal. Ha minden rendben van akkor csak a szulesznovel (midwife) talakozol vegig, nem kell nogyogyasz. Ultrahangon eddig 4-szer voltam idaig ahova a midewife kuldott 7 hetes, 12 hetes, 18 hetes es 32 hetes. Tollem a 20-dik het korul megkerdeztek, hogy hogyan akarok szulni. Valaszthattam volna a csaszart is, ugylatszik ezt is korhaza vallogatja. Ha faros a baba akkor harom lehetoseg van ahol en szulok: 1 megszulod farosan, megprobaljak megforditani vagy valaszthatod a csaszart. Mindenkeppen megkerdeznek, egyikre sem eroszakolnak ra, legalabbis nekem ezt mondtak a szulesfelkesziton a korhazba.
2010. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 19 hetes vagyok, de eddig en sem talalkoztam nogyogyasszal. A midwife szerint nem is fogok, ha megis, akkor mar baj van. Itt a terhesseg es a szules is termeszetes dolog, kulon elmondtak, hogy nem betegseg, ugy is allnak hozza, ezert nem kell hozza orvos. Nem tudom te merre laksz, de itt Norwich-ban nem lehet csaszart valasztani. Kaptam egy tajekoztato fuzetet, amiben kulon szerepel, hogy az itteni korhazban csak nagyon indokolt esetben csaszaroznak, ez a tavaji evben a szulesek 4%-a volt. En mar a harmadik babamat varom, az elso 2-t huvelyi uton szultem es remelem, hogy a harmadikat is sikerul igy. A csaszar egy hasi mutet, amibol hosszu a labadozas, egyaltalan nem jobb, mint a termeszetes szules. De ez csak az en velemenyem.
2010. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!