Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Nektek hogy viseli...

Kismamik! Nektek hogy viseli a pocaklakótok a frontot? Nektek is megállás nélkül mozog? Vagy éppen ellenkezőleg?

Figyelt kérdés

Egyszerűen folyamatosan érzem őt, eddig haránban feküdt, feszítette szét magát 2 oldalt, de most csücsül és a hólyagom bánja :S. Állandóan nyüzsög. Ez a fronttól lehet egyáltalán? Vagy amúgyis ilyen mozgékonyak ilyenkor?

25+4hkm



2014. júl. 10. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém a hidegfrontkor inkább levonul. a múltkor két napig alig jlenetkezett be napjában egyszer egy kis megmozdulással. akkor nagyon aggódtam, hogy mi van, de megnyugtattak, hogy van, aki bepörög van, aki meg elvonul. az enyém ilyenkor inkább elvonul egy kis sarokba és várja a jó időt.

24 hkm

2014. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
epp most nyugit fujt, aminek mar nagyon orulok, mert a melegek alatt tombolt ezerrel, es a meleg magaban is kikeszitett, a mozgasa mar csak raadas volt. De minden baba mas, a nagyobbik lanyom is hidegfront alatt alvosabb
2014. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kiborultam tegnap a rosszidőtöl, beraktam baba Cd-t, hogy jobb kedvünk legyen, lett is. Rengeteget mozgott tegnap és nagyon eröseket. Ma nyugisabb, alig mozog. Pár percig érzem aztá órákig nyugi.

28 hkm

2014. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!