Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez terhesség vagy stressz?

Tünde.T kérdése:

Ez terhesség vagy stressz?

Figyelt kérdés
Nehéz röviden leírnom...mindig vezetem a naptárban a havimat, és pontosan 21 naponta jön meg.Olyankor napokkal előtte fájnak a melleim, a derekam, és görcsölök. Legutóbb júni 7-től 10-ig volt, és 22-én ismét "megjött". Szerintem ez nem normális, előjelei se voltak. Mindez 3 napig tartott, de nem úgy, mint máskor. Pár csepp volt két napig, a harmadikon meg túl sok, és mintha elvágták volna abbamaradt. Rendesen 1-jén kellett volna megjönnie, de semmi. Nődokihoz nem tudok menni, csak a jövő héten, mert külföldön kell lennem. Sok stressz ért az elmúlt hetekben, ez kiválthat ilyen tüneteket? Hallottam, hogy a vetélés is ilyen tüneteket produkál... :(

2014. júl. 10. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
a stressz okozhatja a menstruációs ciklus felborulását. de lehetett vetélés, vagy éppen megmaradt terhesség. ha nem tudsz orvoshoz menni még, akkor vegyél tesztet.
2014. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 21 napos ciklus nem normális dolog. Én mindneképp orvoshoz mennék vele.
2014. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21 napos cilus olyan rövid, hogy sokszor nem történik meg az ovuláció sem. Ezért mindenképp menj orvoshoz!
2014. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat! Azt olvastam, hogy a 21 napos ciklus még határeset, épp belefér a normálisba. Amint lesz rá mód, mindenképp felkeresem a dokimat. De ha ez tényleg túl rövid, akkor lehet, hogy nem eshetek teherbe?
2014. júl. 10. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs ovulációd, akkor értelemszerűen nem sikerülhet... nézezd meg magad minél előbb! igaz, hogy hatéreset, de azt nem tudhatod, hogy te a határ melyik oldalán vagy, a még éppen jó, vagy a már éppen nem oldalon...
2014. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!