Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jogosult vagyok a...

Szerintetek jogosult vagyok a szülési szabadságra? Jan. -márc. -ig munka nélküli ápr. -ba semmi máj. -szep. -ig melló nove. -ig táppénz dec. -töl semmi feb-ba szülök. és mi jár gyes vagy gyed?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ennyi munkaviszonnyal, ami neked tavaly összejött, ha jogosult is vagy Gyedre, akkor nem sokkal lesz nagyobb, mint a Gyesed.
2010. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a szülés napján nem vagy biztosított akkor a TGYÁS nem jár, ami feltétele a GYED-nek. Egyébként GYED-hez az elmúlt 2évben legalább 180 nap bíztosított napnak kell lennie és amit már írtam az elején.

Ha ez nincs meg akkor a GYES + mellé a családi.

2010. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha december óta semmid nincs, kitől akarsz szülési szabadságot kivenni?
2010. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tb fizetve van arra oda figyeltem.a védőnő + a háziorvos tanácsolta hogy nézek utána hogy jár-e vagy sem.

köszi a válaszokat

2010. jan. 8. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!