Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen fájdalommal...

Kinek milyen fájdalommal kezdődött a szülés? Ez lehet szülés előtti vajúdás? Vagy csak josló fájás?

Figyelt kérdés
péntektől vannak josloim hol fáj hol nem de ezt most nem tudom eldönteni h az e. igy jöttek a fájások: 10;27 10;39 10;47 10;55 11;06 11;15. már éjszaka is fájt párszor felkeltem rá de aztán elmúlt. de az idők között nem faj semmim csak a derekam de épp h értem h fáj. a baba ma alig mozog kőkemény a hasam és mikor jön a fájás megfesziti magát. olyan érzés a fájás mintha valami belülről szúrna feszìtene szét fele az egész hasam derekam fáj kb 30-40másodpercre. ne haragudjatok elég tudatlan vagyok első baba. holnap leszek 39hetes

2014. júl. 14. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:

szia! ilyenek vannak nekem is a 39. héttől, épp ahogy leírtad. Főleg oldalt fekve vagy ülve, vagy ha a baba megfeszíti magát. Néha én is méregettem, már-már rendszeresnek tűnt, de aztán elaludtam, és mire felkeltem kutya bajom se volt. Vagy méregettem, és amikor felálltam hogy mosogassak, mire végeztem megint elmúlt. Úgyhogy én arra jutottam, ezek a jóslók. Szerintem neked is jósló. Azt mondják az a vajúdás, amikor alul is megkeményedik a méh, nem csak felül, meg gondolom, azok durvább fájások is, és nem múlnak el a pozíció változtatására vagy alvástól.

egyébként most vagyok 41 hetes :( kitartást.

2014. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de nekem így indult be a szülés!! Szombat délben kezdődőtt! Éjszaka is fel fel keltem rájuk! Másnap elég rendszeresek lettek! 10-15percenként jött egy összehúzódás! Aztán átcsaptak 4percesekbe! Persze én alig bírtam lábon maradni amikor jött az összehúzódás! Pihenj egyet aztán ha nem múlik el akkor gyors szülést kívánok!!! :)
2014. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.nem tudom mi lesz figyelem az időt mikor jön az összehúzódás akkor én nekem is össze kell görnyednem.
2014. júl. 14. 12:28
 4/9 A kérdező kommentje:
szülésnél kell lennie vmi folyásnak rószaszìnes v vmilyen?
2014. júl. 14. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:
A folyás színes a nyákdugó távozása lehet, ha még nem történt meg. Innentől max 2 hét és kint van. De a leírtak alapján akármikor bekövetkezhet. Figyelj a tested jeleire, és pihizz, minél többet.
2014. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem enyhe menstruacios fajassal indult, viszont tagulasos verzesem volt, innen tudtam h ez nem joslo.

Egyébként a fajasaim kezdettől fogva 5 perc alattiak voltak.

Bár nekem nem volt.joslo fajasom, de arra azt mondják, ha mozogsz akkor az elmúlik.

Könnyű szülést kívánok! :-)

2014. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tusolj meleg vízzel, jó sokáig. Ha elmúlik jósló volt, ha nem, hamarosan itt a baba.
2014. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sziasztok. meg született az én kisfiam 20:30perckor 3100gr és 51cm vel.jol vagyunk mind a 2en fájt de rosszabbra számitottam.köszönöm a válaszokat
2014. júl. 14. 23:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezen a tusolás nem segített, nem jósló fájás volt! :-) Gratulálok! Jó egészséget Nektek!
2014. júl. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!