Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
17-e helyett 14-én jött meg, de nem tartott csak másfél napig.2 tamponnal simán kibírtam a napot. De nem volt szokványos vérzés. Tegnap semmi nem volt, ma egy kis barna nyák. A hasam mégis görcsöl. Szerintetek reménykedhetek? Holnap veszek tesztet. Szerintetek?
2014. júl. 18. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Reménykedhetsz is, de akár meg is jöhet.

Nekünk van már egy fiunk, nem tervezünk több gyereket, legalább is egyenlőre biztosan nem és néhány hónappal ezelőtt volt egy olyan szituáció, hogy 2 napig barna folyásom volt, majd pedig 2 napig semmi. Teljes mértékben védekezünk, de úgy vagyok vele, hogy mivel semmi sem száz százalékos, így csináltam tesztet, természetesen negatív lett, hisz nem voltam terhes, a tesz napján meg is jött rendesen a vérzésem amúgy.

Szóval ha ti rajta vagytok a dolgon, akkor akár lehet terhesség is, csinálj tesztet, de ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy most biztosan összejött.

De azért drukkolok!:)

2014. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!