Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakit küldtek már magzatvíz...

Valakit küldtek már magzatvíz mintavételre rossz eredmények miatt?

Figyelt kérdés

Mi volt a probléma?

Végül beigazolódott valami gyanú?



2014. júl. 18. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Engem igen, rossz AFP miatt! Illetve először genetikai tanácsadás, és ott már írták is az időpontot a mintavételre (Sote 2)!

Én nem engedtem a hasamat megszúrni egy rossz AFP miatt! A szívbajt hozták ránk tök feleslegesen! Most 10 hónapos a kisfiam, a napokban indult el és teljesen egészséges! :)

2014. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Nem véletlenül szüntették/szüntetik be az AFP-t. Egyébként minden más lelet, uh tökéletes volt!

2014. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem mult héten böktek 20 hetesen. Rossz kombi teszt, magas afp, es egy rossz uh lelet miatt. (amirol kiderult, hogy elmérték). Eredményem csak jövő héten lesz.
2014. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2,8 mm nucha, egyébként minden oké. Sima ügy az amnio, egyáltalán nem fáj. Kockázata van, de én semmiképp nem tartottam volna meg egy beteg magzatot a már meglévő két egészséges gyermekem mellett. Ha mindenképp megtartanád, akár beteg, akár nem, akkor ne menj amnióra, mert ebben az esetben felesleges kockázatnak teszed ki magad. mi a probléma?
2014. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi kóros elváltozás, most 4 hónapos a kisfiam. Nem bántam meg az amniót, sokkal jobban bántam volna, ha esetlegesen down szindrómás és nem éltem volna a lehetőséggel és a két egészséges mellé betegen megszületik. Nekem eszembe sem jutott, hogy gondolkodjam ezen. Nem állítom, hogy nem féltem, de mindenképp megcsináltattam volna.
2014. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!