Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duci kismamik! Tennetek fel...

Duci kismamik! Tennetek fel nekem 16-7-8-9 hetes kepeket a pocitokrol?

Figyelt kérdés
Nagy segitseg lenne,nagyon megkoszonnem. Termeszetesen nem muszaj a kep,eleg ha segitetek,hogy normalis-e,hogy mindjart 18hetesen (17+5) csak a sulyfelesleges hasam latszik. Nezegettem neten ilyesmi idos pocikat,es azok kerek,feszes pocik.. erdekes :)
2014. júl. 21. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még 20 hetesen se nagyon látszódott semmi.
2014. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs súlyfeleslegem, de 17+2 hetesen még alig látszik valami, kb olyan mint egy kiadós vasárnapi ebéd után! Én is nézegetem ezeket a képeket, remélem most már lassan látszani fog :)
2014. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok mutatni, de nekem is kb 20 hetesig csak a hájhasam látszott. Akkor kezdett kicsit kifeszesedni.

Most 30 hetesen már kiáll, de a háj ugye ott marad. Nekem olyan hasam volt, hogy derékvonal ketté vágta a hájam, ahol a gatyákat hordtam, na ez a kettévágás eltünt.

Sajnos nekünk nem lesz olyan divatkismama hasunk, de ne izgulj, majd fog látszani.

2014. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első kettővel nem emlékszem pontosan, de most a harmadikkal 21 hetesen kezdett el látszani egyáltalán valami, a 28.hétig, ha behúztam, simán el tudtam "dugni" a hasamat.

173 cm-hez 80 kg-val indultam (az elsővel 82, a másodikkal 78 voltam teherbe eséskor), most 33 hetesen vagyok 85, és pár hete látszik határozottan.

2014. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha megkérdezhetem, hány kg-val estetek teherbe, és milyen magasak vagytok, hogy ilyen későn látszott?

én 160/76vagyok, bár fogyózok, de nagyon nehéz. Mindenhol van rajtam, nem csak hasam van, homokóra alkatom, és érdekelne, mikor fog majd kb. látszani... (még nem vagyok babás)

2014. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

En 163/75-6 lettem terhes es most 71vagyok. holnap leszek 18hetes.. hatarozottan feszes terheshasam nincs,csak mar nem tudom behuzni egy ideje,plusz tegnap ota azt hiszem erzem a kisbabat :)

2014. júl. 22. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: de jó hogy már érzed, én csak 21 hetesen éreztem.

Hold viola: 3as válaszoló vagyok. Én 164/79 voltam teherbeesés elött. Mire 11 hetesen elöször védőnőnél voltam, már csak 76 kiló voltam, mindenki dicsért hogy csinos vagyok, látszik hogy fogytam. Most 30 hetesen 80-81 kilo vagyok.

Én lefogyni régebben szénhidrát figyeléssel tudtam tartósan. Reggelire natúr müzli, vagy főtt zabpehely gyümölccsel, ebéd-vacsi főtt kaja, tészta és kenyér minimalizálás, az is ne fehér. 1 év alatt ment le 12 kg, és nem is jött vissza azóta, kb 5 éve.

Sok sikert!

2014. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!