Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes leszek, de még nem...

16 hetes leszek, de még nem igazán van hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés
Első baba lesz. Kicsit kikerekedtem, de csak annyira, mintha jól beettem volna. Kicsit aggódom, hogy ez rosszat jelent. Vagy ez normális?
2014. júl. 22. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Szerintem olvastad már hogy 16 hetesen kb mekkora egy magzat, annyira picike hogy hasad még nem lehet tőle. 16 hetesen én is csak épp hogy kivoltam picit kerekedve, 20 hetesen már jobban látszott hogy hasam van, 24 hetesen már egyértelműen babás hasam volt.
2014. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is első babámat várom 26 hetes vagyok.

20 hetesen kezdett el látszani hogy terhes vagyok és nem csak jól beettem:)

De azóta már nagyon is megnőtt a hasam:)

Ne aggódj neked is hamarosan rendesen fog látszani:)

Elvileg ez első babánál normális:)

Gondolod írj privit és beszélgethetünk:)

2014. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Margit84 ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond a világon... Rajtam azért van pár plussz kiló, és szerintem inkább ez látszik.. .ezt 15+4 hetesen fényképeztem talán.


[link]


Én teljesen azt gondoltam, hogy majd csak úgy a 18. hét körül fog kezdeni, mert ezt olvastam mindenhol :) De már reggelre nem húzodik vissza, tehát nem puffadás.

Biztos, hogy nálad is minden a lehető legnagyobb rendben van. Ilyenért nehogy aggódj.

2014. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a megnyugtatást! :)
2014. júl. 22. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziaa

en 18hetes vagyok,de csak daginak latszom,rendes kerek pocim nincs :)))

2014. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!