Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárga folyás terhesség alatt?

Sárga folyás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Lehet teljesen ártalmatlan? nem ég, nem fáj, viszket...stb, csak folyásom van. de az is van hogy egész nap semmi másnap meg azért van sok.
2014. júl. 22. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha sarga mindenkepp mutasd meg!!

18hkm

2014. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi első, holnap megyek orvoshoz és csinálnak minden féle vizsgálatot, csak érthetetlen hogy volt a terhesség elején egy canesten kúra, semmit nem segített, azt kaptam gynoflort az mindent helyre rakott a folyáson kívül, amire kértem most is egy adagot, elhasználtam, de semmi változás. ezért érdeklődök, hogy nem lehet e valamiért "normális", se szaga se semmi...
2014. júl. 22. 16:48
 3/6 Bercsényi mónika ***** válasza:
Nekem is volt végig folyásom,de hogy milyen szinű volt nem emlékszem!Voltál vele dokinál?
2014. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát, 8-9hetesen nézett egy fizetős, ő adta rá a canestent, azt sztk-s doki tizen hetesen nézett csak meg akkor kaptam az első gynoflor tablettát. most voltam két hete nála mondtam hogy van folyásom és anélkül hogy megnézett volna adta a 2. adagot. de nem múlt el a folyás.
2014. júl. 22. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

ezt ki kell tenyeszteni! Ne hagyd magad!

Amugy nem mindegy,hogy mikor sarga.. mikor ki jon,vagy mikor megszarad.. megszaradva altalaban sargas.. viszont,darabos,szagos?

2014. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves első.

akkor sárga mikor jön. és nem szagos, nem darabos. ezért nem is értem. remélem holnap megtudok valamit, a szülésznőm fog intézkedni csak alaposabb lesz.

2014. júl. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!