Valami baj van?

Figyelt kérdés

Egy kertészetet vezetek egyedül. Tegnap este egy kicsit sokat dolgoztam, de normális kereteken belül amíg "jól esett"! Ma reggel enyhe derékfájással keltem. De mostanra már nagyon fáj a derekam! Más nincs, se vérzés, se barnázás, semmi. A babát is érzem mozogni. Egy picit fáj a pocakom is. Lehet amiatt hogy sokat dolgoztam, vagy valami más van? Én tehetek róla?

17+3 hkm


2014. júl. 22. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem csak picit megerőltetted magad,de azért menj el a dokihoz.
2014. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen. Elég ha rosszul ülsz, vagy kicsit tovább ácsorogsz mint kellene, többet hajolgatsz, stb. lehet hogy akkor észre sem veszed, de mivel már nő a pocakod és odabenn a babád, és amúgy is csomó változáson megy keresztül a szervezeted, az ilyen dolgok is megerőltetőek lehetnek. Próbálj pár napig többet pihenni, ha nem múlik azért beszélj az orvosoddal. Magnéziumot szedsz?
2014. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

en tegnal nagytakaritast csinaltam,vagy 4-5oran keresztul. Miutan vegeztem leultem enni,ereztem a babat.. lefekudtem,mert elfaradtam. Mikorfelkeltem nyilalt a pocim,es a derekam rettenetesen nyilalt.

Megeroltettem magam,mara mar semmi bajom :)

18hkm

2014. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es válaszoló. Eddig nem szedtem magnéziumot, de felhívtam a védőnőmet és azt mondta itt az ideje elkezdeni szedni. Na meg persze FEKVÉS!!! :) Kicsit jobb már. Csak nagyon megijedtem, mivel második babám és az elsővel ilyen nem volt.

Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2014. júl. 22. 19:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!