Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hány hetes vagyok?

Szerintetek hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés

Május 29.én volt az utolsó menzesz első napja, de a ciklusaim eléggé összevissza voltak 30-39 nap között voltak mindig. Június 4.én csináltam egy Clearblue dgitális tesztet ami + 1-2 hetet írt ki. Voltam orvosnál 16. án, aki 5 maximum 6 hetesnek mondott a vizsgálat alapján, ultrahangon 10mm-es petezsák látható, de benne embrio és szikhólyag nem.

Akkor jól számolom hogy kb 5 hetes vagyok?

Ez így normális, amit az ultrahang mutatott? 2 hét múlva kell kontrolra menni



2014. júl. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 10 mm petezsak szikholyaggal embrio nelkul 5+4 hetes terhesseg volt. :)

Jol szamolod!:)

Gratulalok!!

2014. júl. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

olyan 1000-1500 között

bár ha megmondod a korodat akkor pontosabban tudom írni

2014. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Első baba, reméljük minden oké, csak kicsit bizonytalan voltam ezzel a számolgatással, meg hogy csak petezsák látszódik, de a doki mondta ,hogy renden van. De azért jó olyanokat megkérdezni akik tapasztaltak.
2014. júl. 22. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

En olyan koran mentem dokihoz,hogy csak megvastagodott nyalkahartyam volt a nem vart utan 2nappal. Ket hettel kesobb volt 21mmes petezsak,es 9mmes embrio,szivhanggal :)

18hkm

2014. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!