Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok sokat...

28 hetes terhes vagyok sokat csuklik a babám. Ez normális?

Figyelt kérdés
Napi 5-6-szor.
2014. júl. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Fiam is nagyon sokat csuklott és volt, h 20 percig is.

Az orvos, védőnő mindketten azt mondták, h ez nem probléma.

2014. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokat csuklott. Meg is kerdeztuk a nodokimat h ez normalis e. Azt mondta h pont az a normalis, ha sokat csuklik :)
2014. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az èn kisfiam is sokszor ès sokáig csuklott, ezen ne aggódj ;-)
2014. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

:)

2014. júl. 23. 00:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt honnan lehet érezni, vagy tudni :) Bocsi, csak még nagyon kezdő, tudatlan vagyok, és érdekel, mert több kérdésnél olvastam :)

10hkm

2014. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.Igen normális!Sőt az a baj ha nem nagyon csuklik.A csuklás azért van,mert issza a magzatvizet,és gyakorolja a légzőmozgásokat is.Így erősödik a rekeszizma egész születésééig.De még a pár hónapos babák is nagyon sokat csuklanak.Az utolsó hozzászólónak üzenem,hogy onnan lehet tudni,mikor majd érzed már hogy mozog,hogy ha csuklik ütemesen összerándul odabent van hogy egy percig is folyamatosan. :) 2 kislány és 22h pocaklakó anyukája.
2014. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó :D már alig várom, köszi a választ, boldog babavárást Csajok!
2014. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!