Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik napszakban éreztétek...

Melyik napszakban éreztétek először a baba mozgását?

Figyelt kérdés
Első gyereknél ebéd után valamivel éreztem. Most a másodiknál még nem éreztem, nagyon várom már.

2014. júl. 23. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Este amikor lefeküdtem hanyadt akkor éreztem a kis mocorgást először :)
2014. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most a másodikkal én sem érzem,pedig 20 hetes vagyok. mindenki azt skandálja körülöttem,h. hamarabb szokták érezni a 2. gyereket. hát a lányomat is csak a 19.héten tudtam biztosra,h. ő az. a mostani pocaklakó később fogant,remélem csak ez a bibi. egy-egy valamit érzek néha,de még nem vagyok biztos benne,h. ő az,pláne,mikor ugyan olyan "rugást" érzek a bordáim alatt (ott még ugye biztos,h. nem ő van). hát nagyon kíváncsi vagyok. te milyen idős terhes vagy?
2014. júl. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én este. Esküvőn voltam, és irtó hangos volt a zene. Akkor mozdult meg először. Biztos megijedt :)
2014. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Margit84 ***** válasza:
Én tegnap délután elfeküdtem kicsit az oldalamra. Akkor éreztem egy darabig olyan furcsa érzést, minthogyha egy zárt dobozban repkedne valami. - nem biztos, hogy a baba, mert még csak az elsőt várom, és most vagyok 16+3 hetes... úgyhogy lehet más is, csak én akarom vszínű már azt hinni, hogy őt érzem :)
2014. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban. Kb. a 17. hét környékén egy szombat hajnalban 3-4 között(!)arra ébredtünk, hogy egy apuka üvöltözik az alig 3 éves kisfiával az ablakunk alatt, hogy miért nem hallgat már el (szegény gyerek csak sírdogált.) Mire kitisztult a fejem és fölfogtam, hogy mi történt és mit kellene mondani, addigra elráncigálta a gyereket az ablak alól, de a jelenet annyira feldúlt, hogy nem tudtam visszaaludni. Az idegességem a kislányomat is annyira felzaklathatta, hogy elkezdett fészkelődni, és délig abba sem hagyta. Úgyhogy nekem ez az élmény egyszerre volt nagyon kellemetlen, ugyanakkor szívfájdítóan gyönyörű...
2014. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18 hetesen hajnal fél 3-kor. :) De olyan intenzíven, hogy akkor először voltam biztos benne hogy Ő az! :)
2014. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Első babánál 18 hetesen éreztem, most 15. hétben vagyok.
2014. júl. 24. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:

En este hanyatt fekve 17+4nel

21hkm

2014. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Délután lefeküdtem kicsit.

Pont 14 hetes voltam és első baba, így nem akartam elhinni, hogy jól éreztem.

Aztán egyre többször, egyre erősebben éreztem. Ő volt az. :)

2014. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!