Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valami jele a "nem várt"...

Volt valami jele a "nem várt" előtt amiből gyanítottátok, hogy sikerült a baba? Tapasztalatok, mit éreztetek? Mell érzékenység? Has keményedés? Hirtelen hányinger?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én màsodik babànàl most megfigyeltem,h a méhem fàjdogàlt..szurkàlt..nem a petefészkem! Innen éreztem,h na, most talàn tényleg kèszülődik vki:))) a hànyinger csak 1,5 hétre kb jött
2014. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már két nappal a nemvárt előtt hányingerem volt a legutolsónál. Öt terhességem volt(bár kettő elment) és mindnél előtte való napokban vagy napon,most pontosan nem emlékszem csak a legutolsóra.. hányingerem volt. Aztán a tesztek is bizonyították.
2014. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján kezdtek csak el fàjni a melleim. (amúgy 1 héttel előtte már fájtak)
2014. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy feszült a mellem, hogy biztosra vettem, nem jött össze a babi. De késett a menzesz, így teszteltem, és pozitív lett :)
2014. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tömör lett a mellem hirtelen és telt, nehéz, de már vagy 5-6 nappal a nemvárt előtt és ugyanekkor éreztem, hogy feszül, húzódik a méhem, de ezt csak 1-2 napig. Nagyon érezhető volt a változás, mert nekem a ciklusomban sose változott a mellem, se ovukor, se mensi előtt. Hányinger, ilyesmi nem volt, a haspuffadás olyan két héttel a nemvárt után jött.
2014. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegyiknél erősen émelyegtem 3-4 nappal előtte.
2014. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!