Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvos 20 hetesen biztosr...

Ha az orvos 20 hetesen biztosra kislányt mondott, hihetek neki?

Figyelt kérdés
Én is láttam azt a tipikus 3 csíkot és hogy nincs semmi a lábai között,de mégis ott motoszkál bennem,hogy mi van,ha. A doki többször is megnézte és azt mondta,hogy teljesen biztos.
2014. júl. 25. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos csak akkor lesz ha megszületik. 3 doki mondta hogy lány lesz, fiú lett.

Egy jó orvos nem mondja biztosra, mert az ultrahang nem 100%-os vizsgálat.

Akkor nem születnének kar, láb... Nélküli gyerekek...

2014. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én így jártam tutira mondta 20 hetesen nem is kérdeztem többet rá... aztán 36 hetesen rákérdeztem erre azt mondta hogy heréket lát.. na köszönöm mindent kislányosra vettünk meg kivéve alap dolgok babakocsi alap ruházat a szoba is kislányosra lett festve. Most 37 héten a pici takarta magát jövőhéten meg nem lesz dokim szóval márcsak szülésnél derülki mi is a helyzet... szóval én azért óvatos lennék.. Amúgy nagyon kislányra vágytam szóval volt egy kis sírás és csalódás.. amúgy gratulálok jó egészséget neketek is..37hkm
2014. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetessen utánna 20 hetessen is kislányt mondtak. 2 külön doki. De mivel 2 fiam van kicsit hihetetlen volt hogy lány. De tegnap voltam újra és még mindig kislány. Most 25 hetes vagyok. Mostmár kezdem a rózsaszín ruhákat nézegetni. Eddig nem mertem.
2014. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megértelek. :) Nekem a 18. héten mondta tutira a doki, hogy kislányt lát. Én eleve nagyon vágytam egy kislányra, talán pont ezért nem mertem elhinni. Minden UH-n újra és újra rákérdeztem, a végén már jókat nevetett rajtam. Amikor készült a babaszoba, meg elkezdtük megvenni a cuccokat, sokáig nem mertem rózsaszín, csajos dolgokat választani, annyira az volt bennem, hogy az UH és a doki is tévedhet. Sőt, még a kórházi csomagomba is fehér babaruhákat tettem be (és 1 rózsaszínt), mert tényleg az utolsó percig kételkedtem. :) Aztán persze lány lett. :)) Sok múlik az orvos tapasztaltságán és persze az UH gépen is.
2014. júl. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 18 és 22 hetesen is tutira lányt mondtak. Aztán most múlt héten a 27. héten 4D ultrahangon tisztán látszott a kukac és a zsacsi... :) Okosan előtte két nappal vásárláskor csak semleges (fehér, bézs, krém, zöld) rucikat és kiegészítőket vettek, jól is tették.
2014. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!