Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt a mell...

A terhesség alatt a mell megnő, terhesség után ez mennyiben marad meg? Terhesség alatt használjak melltartót vagy inkább jobb ha nem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Terhesség alatt nem feltétlenül szükséges, inkább a szoptatás alatt, mert akkor elég súlyossá válnak, és a hirtelen terhelést sokaknál nem bírják ki a szalagok, és ettől meglóg a mell.
2010. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik terhességem után visszaalakult a mellem az elözö méretre. A terhesség alatt viszont feltétlen kell jó terhesmelltartó, mert a megnövekedett súly miatt tönkremegy enélkül.
2010. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön 5 hetes terhesen nőtt 3 méretet az amúgy sem kis méretű mellem. Végig hordtam melltartót, és még egész jól állnak. Ha nem hordom, már biztos megnyúlt volna. A szoptatás gondolom rátesz még egy lapáttal, és csak reménykedni tudok, hogy majd visszamegy a mérete.
2010. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után, amikor az eredeti súlyomra visszafogytam, visszaállt a régi méretre és az alakjával is egészen elégedett voltam. Most újra terhes vagyok és újból megnőtt, és ugyanúgy lóg, remélem utána megint "visszaalakul". Melltartót mindenképpen hordj, hogy ne ereszkedjen meg nagyon a kinyúlt bőr, kenegesd testápolóval, vagy mellápolóval. Nekem sem kényelmes, de hát inkább, mint két aszott rongylabda...
2010. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem alapjában kicsik a melleim. Terhesség és szoptatás alatt megnőttek kicsit, úgy egy méretet, de azért én már elégedett voltam.

Melltartót term-en hordtam.

Aztán elapadt a tej. A cicim, úgy tűnik, kisebb, mint volt. :O(

Persze, nem a mérete lett kisebb, egyszerűen csak vesztett a rugalmasságából, és persze, h. másképp néz ki.

2010. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!