Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+5 hetes vagyok. Mozgásokról...

14+5 hetes vagyok. Mozgásokról kérdeznék, aggódom?

Figyelt kérdés
Egy hete vasárnap voltam benne biztos, hogy ő mocorog már bennem. Aztán ugyanazt éreztem kedden, nem sokat, de intenziven, nem volt összetéveszthető. Azóta viszont nem érzem. Néha mintha valamit éreznék, de abban nem vagyok biztos, hogy mozgás lenne. Nem lehet baj?
2010. jan. 10. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs baj! Tuti! Én is ennyi idősen éreztem először, 13 hetesen és 6 naposan. Aztán másnap is, harmadnap is, aztán 2-3 nap kimaradt, és jött egy olyan szakasz a 15. hét közepén, hogy 5 napig semmi! És utána végre megint!

Rengeteg helyük van még, mozog ő, csak nem érzed. Még porcos, nem is csontos, az is csoda, hogy ennyi idősen már érezted. Engem a védőnő hülyének nézett, be sem írta a kiskönyvbe..., csak a 16. hetet, amikortól már minden nap érzem, egy nap sem marad ki...

Szóval nyugalom, bár nekem sem volt könnyű, de valahogy csak kibírtam. :) Esetleg próbálj kávézni vagy csokizni, de ha nem jön be, akkor se keseredj! Nekem nem jött be, csak azért írom.

20 hetes

2010. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, az elején még lehet olyan hogy pár napot akár egy hetet is kihagyhat!!!

én 23 hetes vagyok, de én sem érzem mindig, van olyan hogy csak párszor piciet jelentkezik be!

szóval a 20. hétig van aki nem is érzi, ne aggódj!!!

2010. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

14 hetesen éreztem először, hogy Ő az, aztán a 16. héten jelentkezett újra! Azon a héten 3x is éreztem, majd a 18. héten éreztem ismét. De a 21. héten rúgott egy nagyot, és azóta érzem napi szinten.

Ne aggódj, ez így természetes.

A védőnőnek még ne szólj róla, mert engem majdnem lehülyézett, hogy 14 meg 16 hetesen első babámat még nejm érezhetem. Csak a 20. héttől (szerinte).

Mindenesetre egyre gyakoribbak lesznek a mozgások, és az erejük is nőni fog. Most 31 hetesen néha akkorát rúg, hogy meg kell álljak pár percre.

2010. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, kissé megnyugodtam. Aztóta megint mintha őt éreztem volna, csak olyan nagyon gyengén, hogy nem vagyok benne biztos. Remélem hamarosan nagyon beindul.

Boldog babavárást nektek is!

2010. jan. 12. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!