Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Labor eredményem 23 hetesen...

Labor eredményem 23 hetesen pár helyen csillagot kapott, ez mennyire probléma?

Figyelt kérdés

fehérvérsejt 13,4 G/l

neutrofil 69,0%

neutrofil 9,20 G/l

hemoglobin 117 g/l

hematokrit 0,352 l/l


Ezek azok az értékek amik csillagot kaptak, a többi belefért a referencia tartományba.


2014. júl. 27. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azert mert kicsivel tobb,igaz?

Mondjuk eleg buta vagyok ehhez,de en a helyedben mondjuk megneznem egyenkent mi micsoda :) vagy mikor mutatod meg dokinak? Ot megkerdezheted! :)

18hkm

2014. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dokihoz csak a jövőhét végén tudok menni, és aggaszt picit, mert idáig minden laborom tökéletes volt
2014. júl. 27. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer azt mondta a dokim, hogy azért csillagos néhány érték, mert ezek nem terhes kismamákra vannak kalibrálva, ezért nem gond, ha néhány eredmény kicsit eltér.

De azt már nem tudom, hogy konkrétan nekem melyikek tértek el. Lehet, hogy van amelyik eltérhet, és van amelyik nem, de nem tudom, hogy pontosan melyek azok.

2014. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek nekem is csillagosak voltak, ahogy haladtam a terhességgel úgy nőtt a csillagok száma, pedig a 6-dik hét körül, az első vérvételnél egy csillagom sem volt. Vasat és folsavat kellett szednem. A szülés után fél évvel minden értékem helyre jött.
2014. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a dokim, hogy sok eredmény azért csillagos, mert terhes vagyok, ebben az állapotban ez normális. Nekem volt két keresztes eredmény is rajta, de még arra sem kellett szednem semmit. Nem tudom, hogy az általad leírtaknál mennyire fér bele az eltérés.
2014. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első három a terhesség miatt csillagos, mert ilyenkor mások a határok, azok miatt ne aggódj. A hemoglobin és hematokrint alacsony szintje viszont a vérszegénységre utal, arra majd fog felírni a doki vasat, ha eddig nem tette meg. Azt amúgy is szinte kivétel nélkül írnak fel legkésőbb a 24. hét körül (legalábbis nálunk), hogy ne is alakuljon ki később sem vérszegényésg. Ne aggódj, de mutasd meg a dokidnak jövő héten az eredményeket.
2014. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt megváltozik a vérkép! De amúgysem vészes egyik sem. Nekem a fehérvérsejt például 17,6 volt...32 hkm
2014. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!