Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszer mellett terhesség?...

Gyógyszer mellett terhesség? Lehetséges? (pár szó még lejjebb)

Figyelt kérdés
10 napja késik,van 2 negatív tesztem, ezenkívül minden tünet fennáll. (hányinger,szédülés,ingerültség,stb) Lindynette 20-at szedek. Járt már valaki így? Volt, hogy kimaradt a gyógyszer...
2010. jan. 10. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok szakértő, de szerintem a reggeli rosszullétek nem a teherbeesés után pár napon belül jelenik meg. Lehet ez sokminden mástól. Egyébként a teszt nem 100%-ig biztos.
2010. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem is a teherbeesés után jelentkeztek rögtön, hanem az elmaradt menstruáció után 8 nappal! És voltam már terhes, akkor is nagyon korén jelentkeztek a tünetek, csak sajnos akkor elhalt a magzat. :(
2010. jan. 10. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Háét, ez esetben csak az orvos tud biztosat mondani. Hallottam már, hogy gyógyszer mellett is lehet teherbeesni, de hallottam már azt is, hogy ez lehetetlen.
2010. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges én is a gyógyszer mellet estem teherbe és én is Lindynette 20-at szedtem soha nem maradt ki gyógyszer, itthon teszteltem két hét késés után és pozitív lett. Elmentem orvoshoz az ultrahangon és a teszt negatív eredményt mutatott. Négy hétre rá megint elmentem és kiderült h hat hetes terhes vagyok:) Szóval lehetséges:)

Sok sikert!


16+3 hetes kismama

2010. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet gyógyszer mellett teherbe esni. Egyik tabi sem 100%-os. Az átlagos terhességi index 0,2, ami azt jelenti, hogy 100 nőből, aki egy évig tabival védekezik, 0,2 esik teherbe. Ez ötszáz nőből egyet jelent.


Ez az egy akár te is lehetsz.


A tabléettazsedés nem okoz fejlődési rendellenességet a magzatban, ha van, emiatt nem kell abortuszra menned. De orvoshoz mindenképpen menj el. 8 napos késésnél már látszik valami, ha más nem, petezsák vagy megvastagodott méhnyálkahártya, és az orvos által vérzett vérvizsgálat is érzékenyebb, pontosabb, mint a vizeletteszt.

2010. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Harmonett mellett estem teherbe (9 évig szedtem, soha nem maradt ki), úgyhogy lehetséges. Bár én utána még rendesen menstruáltam, így 9 hetesen derült ki, hogy babát várok.
2010. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 10 éves Marvelon szedés után, gyógyszer mellett maradtam terhes. Persze, hogy van ilyen, igazán egyik bogyó se 100%-os. Az meg pláne, ha 1-2 szem kimarad! :)) Nekem a dokim mondta, hogy egyre több ilyen esettel találkozik mostanában..még spirál mellett is lehet baba, saját fülemmel hallottam az esetet olyantól, akivel megtörtént!!!
2010. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!