Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-26 hetes kismamák hogy...

25-26 hetes kismamák hogy vagytok? Fiú lesz vagy lány? Mennyit híztatok eddig? Én most vagyok 25 hetes.3 dik babám.2 fiú után most kislányt várok. És szörnyű.

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok, második fiam. 10 kg-t híztam eddig, az elsővel összesen ennyit. Már szóltak is hogy lehetne diétázni. Mi szörnyű nálad?
2014. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden rendes kismama a terhesség elején van rosszul. Hányiger. Én nem. Olyan 15 héten kezdte. És szinte csak gyümölcsön élek. Napi egyszer eszek valami rendes kaját. De azt se szereti.
2014. júl. 29. 22:55
 3/9 anonim ***** válasza:
És erre az orvos mit mondott? Normális ez? (Én még csak 21 hetes vagyok, de én a 2-3. hónapot szenvedtem végig, úgy hánytam, hogy néha azt hittem, nem élem túl, és reggeltől estig elviselhetetlenül émelyegtem. Ennek az lett az eredménye, hogy mostanra értem el újra a kiindulási súlyomat, ugyanakkor a gyerek 1-2 héttel nagyobbnak tűnik a koránál.) Nagyon együttérzek veled, mielőbbi jobbulást!
2014. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A dokim annyit mondott rá hogy van aki az elejétől a végéig rosszul van. Hát remélem nem tart végig. A baba nálam is nagyobb egy picivel. De ez lehet azért mert a 3.-dik baba.
2014. júl. 30. 08:38
 5/9 anonim ***** válasza:

szia,hát,most nagyobb a pocim,mint az elsőnél,ezekbe a párás-kánikulákba sokszor szédülök,meg alig kapok levegőt...

Türelmetlenebb vagyok,mint az elsőnél,folyamatosan fáj a derekam,csak pingvintempóban tudok menni,fájnak a lábaim is.

Bármit csinálok,tök hamar elfáradok benne,ráadásul még a 11 hónapos kislányomat is cipelnem kell.:)

kb.5-6 kg-ot híztam eddig,kisfiút várok.:)

Az első terhességemnél több,mint 30 kg volt rajtam.

De most van,hogy szinte egész nap nem eszek semmit,csak egy kis nassit,mert egyszerűen nem kell a kaja.De én nem vagyok rosszul,mármint nincs hányingerem,hál isten.:)


26 hetes kismama

2014. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az idő szörnyű. Folyton melegem van. Eddig nem voltam izzadós de most szó szerint folyik a víz rólam. A férjem folyton röhög rajtam hogy este ha csak fekszem az ágyba is tiszta víz vagyok.
2014. júl. 30. 10:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is csak 5 kilót híztam.
2014. júl. 30. 10:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Aztán még a jó része hátra van,mi lesz akkor,ha már a pocak is nagyon feszül.:)És az ember már azt se tudja,hogyan feküdjön.:)


26hkm

2014. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen és még a nyárnak sincs vége. De a fiúk tavaszi babák ő meg őszi. Az biztos hogy így nyáron nehezebb a terhesség. Most a meleg miatt nem alszunk. A végén meg majd a pocak miatt.
2014. júl. 30. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!