Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Par kerdes!? Hol helyezkedik...

Par kerdes!? Hol helyezkedik el a baba? Normalis, miert van, hogy ket napja koldokomnel es korulotte nyomast erzek? Eresedik a combom, labam, mellem milyen kenocsot hasznaljak? Mikor erezted hogy a babod megmozdult?

Figyelt kérdés

14 hetes vagyok. Par napja ereztem koldokom alatt buborekszeru valamit ma megint :) lehet , hogy a pici volt!? A nyomast ugy ertettem mintha belulrol szivna a koldokomet. Nem tudom jobban leirni.

Elso baba :)

Koszonom elore is a normalis valaszokat!


2014. júl. 30. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
A picinek ugye mar van koldokzsinorja?
2014. júl. 30. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol a szeméremdomb felett picivel lehet most a méhed. Hogy a köldököd körül miért érzel nyomást, azt nem tudom, lehet, azt ahogy a szervek helyeződnek át a baba növekedése miatt, esetleg puffadás, de még nem konkrétan a baba, az biztos, mert ő még jóval lejjebb van.

A vértöbblet miatt látszanak jobban az ereid, ezt különösebben nem kell krémezni, de amúgy a pocakodra, combodra, melledre használj minél zsírosabb krémet, vagy pedig vehetsz kifejezetten terhességi csíkok elleni olajat/krémet is.

2014. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló szépen leírta a legtöbb kérdésedre a választ! Én csak annyit fűznék hozzá, hogy igen amár van köldökzsinór, ez a 7. héten kezdett el kialakulni.
2014. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahhoz még túl lent van, hogy a baba legyen a buborékolás :( majd olyan 17-18. hét környékén jön fel oda, ahol te érezted. A nyomás én sem tudom mi miatt van
2014. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!