Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek vakbélgyulladás...

Volt valakinek vakbélgyulladása terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Hol fáj ilyenkor?23 hetes vagyok és ha hátamra fekszek akkor a jobb csípőmnél megnyomom elég érzékeny.bal oldalt megnyomva csak azért érzem a jobb oldalt mert az egész pocakom mozog. Mintha becsípődött volna valami olyan érzés.lehet , hogy becsípődés?vagy a béllel van valami?
2014. júl. 30. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet a baba nyom valamit, és ha megfordul, máshogy helyezkedik akkor lehet elmúlik. de ha nem emlitsd meg dokinak
2014. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vakbél folyamatosan és egyre erősebben fáj. Nekem volt... Elkezdődött kedden,akkor csak fájt,fájt,szerdán már nem tudtam kiegyenesedni és kikelni az ágyból,délután már műtöttek és azt mondták,hogy nem sokon múlt. Nem hiszem,hogy vakbél,szerintem csak a baba nyom egy ideget.
2014. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt a bakbél a méh pozíciójától függően több helyen is fájhat, 23 hetesen azt gondolom, hogy még valóban a hasad jobb alsó negyedében kellene érezned, azonban ez tartós, perzisztáló, és nem kizárólag provokációra jelentkező fájdalom. Lázas nem vagy?
2014. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Vakbél, bocsi.
2014. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem , 36,9 a hő.ha lefekszek nem érzem ha megnyomom most..lehet tényleg csak vmi bél vagy baba miatti dolog volt.
2014. júl. 30. 17:27
 6/6 A kérdező kommentje:
visszatérő enyhe fájdalom.biztos csak nyom valamit.orvosnak majd említem ha megyek.
2014. júl. 31. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!